Centrum Tance logo
Pole dance teens: Z + MP

Pole dance teens: Z + MP

(HB65200, pravidelná výuka, začátek: 13. 2. 2020, konec: 25. 6. 2020)

Akrobacie na taneční tyči pro dívky. Ta pravá trendy aktivita! V kurzu se slečny naučí základy gymnastiky, techniku pole dance, flexibilní a silové prvky. Úžasná forma pohybu, která se stále více stává uznávanou sportovně-taneční disciplínou. Ti nejlepší se mohou v juniorských kategoriích nominovat na mistrovství na národní i… (pokračování níže)

čtvrtek 09. 04. | 17:00
60 minut

Lea Pialová
Lea Pialová
2 790 Kč

1 675

Do kurzu není možné se přihlásit, protože je již plně obsazen.

Pole dance teens: Z + MP O kurzu

Akrobacie na taneční tyči pro dívky.

Ta pravá trendy aktivita! V kurzu se slečny naučí základy gymnastiky, techniku pole dance, flexibilní a silové prvky. Úžasná forma pohybu, která se stále více stává uznávanou sportovně-taneční disciplínou. Ti nejlepší se mohou v juniorských kategoriích nominovat na mistrovství na národní i mezinárodní úrovni.

Dívky zažijí sport a tanec v symbióze a dozví se také, jak je důležité soustředění a sebekázeň.

Lekce jsou vhodné pro dívky ve věku 8-15 let.
Garantujeme vlastní tyč pro každou tanečnici.
Ve studiu jsou nové tyče Gympole (2019) nerez o průměru 45 mm, se statickým i spinovým režimem.

Juniorská akademie (pro děti 11-15 let)

Cílem juniorské akademie je zaujmout a přivést dospívající mládež k pohybu, ke zdravé aktivitě, kterou mohou rozvíjet a věnovat se jí i v dospělosti. Program pro juniory zahrnuje pohybovou průpravu postavenou na klasických i moderních technikách s cílem osvojení si správných zejména tanečních návyků. Výuka je zaměřena hlavně na správnou techniku a nácvik sestav nebo choreografií.

Co s sebou?

Doporučujeme sportovní oblečení z dobře savého materiálu - tričko, tepláky, legíny a přezůvky dle tanečního stylu: bačkory, taneční piškoty, sálové tenisky se světlou podrážkou, taneční boty s odpruženou podrážkou. Během lekce se zapotíte, proto doporučujeme vzít si s sebou ručník a pití.

Doporučte tento kurz/lekci svým kamarádům a přátelům:

Lea Pialová

Lea Pialová

Motto: ,,Kouzlo života spočívá v objevování našich skrytých možností!" V životě jsem zkusila všechny možné sporty od házené, přes moderní tanec a fitness až po pole dance, který mě naprosto učaroval.Na lekcí spolu zažijeme spoustu zábavy, odreagujete se, zpevníte tělo, vybudujete si sebevědomí nejenom z krásné postavy a překonávání svých…

Více na profilu lektora