<img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=1516017178694353&ev=PageView&noscript=1" />
Centrum Tance
search
clear
Začíná 08. 01. 2019
Pole dance pro teens

event úterý 08. 01. | 16:00
60 minut

Pavlína Ottová
Pavlína Ottová

1 790

info Kapacita tohoto kurzu
je již naplněna. Můžete se však
přihlásit jako náhradník.
Přihlásit / registrovat

Pole dance pro teens

O kurzu

Pro všechny slečny ve věku 10 až 17 let, které se chtějí naučit krásný sport plný flexibilních a silových prvků. Náplní lekce bude krom techniky pole dance i tanec a základy gymnastiky. 

GARANCE VLASTNÍ TYČE: 1 TYČ = 1 TANEČNICE

Juniorská akademie

Juniorská akademie (pro děti 11-15 let)

Cílem juniorské akademie je zaujmout a přivést dospívající mládež k pohybu, ke zdravé aktivitě, kterou mohou rozvíjet a věnovat se jí i v dospělosti. Program pro juniory zahrnuje pohybovou průpravu postavenou na klasických i moderních technikách s cílem osvojení si správných zejména tanečních návyků. Výuka je zaměřena hlavně na správnou techniku a nácvik sestav nebo choreografií.

Co s sebou?

Doporučujeme sportovní oblečení z dobře savého materiálu - tričko, tepláky, legíny a přezůvky dle tanečního stylu: bačkory, taneční piškoty, sálové tenisky se světlou podrážkou, taneční boty s odpruženou podrážkou. Během lekce se zapotíte, proto doporučujeme vzít si s sebou ručník a pití.

Doporučte tento kurz/lekci svým kamarádům a přátelům:

Pavlína Ottová

Pavlína Ottová

Můj život se odmalička točí kolem tance a sportu. Už od 6 let jsem závodně tančila disco dance, street a jazz dance. Bohužel přišlo zranění a s tancováním jsem musela na rok přestat. A tak jsem se v roce 2014 seznámila s tyčkou a od té doby na ní visím každý den! Pole dance jsem si zamilovala a začala ho tedy i učit. Na střední škole jsem si…

Více na profilu lektora