Centrum Tance logo
Pole dance pro teens

Pole dance pro teens

(HP65984, pravidelná výuka, začátek: 25. 2. 2020, konec: 30. 6. 2020)

Pro všechny slečny ve věku 10 až 17 let, které se chtějí naučit krásný sport plný flexibilních a silových prvků. Náplní lekce bude krom techniky pole dance i tanec a základy gymnastiky.  GARANCE VLASTNÍ TYČE: 1 TYČ = 1 TANEČNICE Důležité informace:  Účastníci dbají na pokyny instruktora. Instruktor je odborně proškolen, má… (pokračování níže)

úterý 02. 06. | 15:30
90 minut

Vita Grigová
Vita Grigová
2 990 Kč

1 250 Kč

Pole dance pro teens O kurzu

Pro všechny slečny ve věku 10 až 17 let, které se chtějí naučit krásný sport plný flexibilních a silových prvků. Náplní lekce bude krom techniky pole dance i tanec a základy gymnastiky. 

GARANCE VLASTNÍ TYČE: 1 TYČ = 1 TANEČNICE

Důležité informace: 

  • Účastníci dbají na pokyny instruktora. Instruktor je odborně proškolen, má sestaven koncept a náplň lekcí, umí poskytovat záchrany při tricích na tyči. V případě neuposlechnutí pokynů instruktora je ohrožena bezpečnost účastníků. Instruktor má v kompetenci vykázat neukázněné účastníky z lekce.
  • Konzumace jídla v sále a pořizování audiovizuálních záznamů je zakázané, viz. provozní řád.
  • Účastníci opouštějí sál po ukončení výuky, v případě nutnosti (toaleta, kapesníky, klíčky v šatně ...) informují instruktora, že potřebují opustit sál v průběhu výuky. Není možné trávit výukový čas návštěvou sousedních sálů, kde rovněž probíhá paralelní výuka. 
  • Mobilní telefony jsou v době výuky vypnuté, nastavený režim jako v divadle, aby nenarušovali průběh výuky. Používání mobilních telefonů je možné po předání písemného souhlasů od rodičů.

Juniorská akademie (pro děti 11-15 let)

Cílem juniorské akademie je zaujmout a přivést dospívající mládež k pohybu, ke zdravé aktivitě, kterou mohou rozvíjet a věnovat se jí i v dospělosti. Program pro juniory zahrnuje pohybovou průpravu postavenou na klasických i moderních technikách s cílem osvojení si správných zejména tanečních návyků. Výuka je zaměřena hlavně na správnou techniku a nácvik sestav nebo choreografií.

Co s sebou?

Doporučujeme sportovní oblečení z dobře savého materiálu - tričko, tepláky, legíny a přezůvky dle tanečního stylu: bačkory, taneční piškoty, sálové tenisky se světlou podrážkou, taneční boty s odpruženou podrážkou. Během lekce se zapotíte, proto doporučujeme vzít si s sebou ručník a pití.

Doporučte tento kurz/lekci svým kamarádům a přátelům:

Vita Grigová

Vita Grigová

Pole dance jsem poprvé zkusila v roce 2012 a od té doby se stal moji celoživotní vášni. I přesto, že mou jedinou dosavadní zkušeností se sportem do té doby byl zdravotní tělocvik. Z osobní zkušenosti vím, že nikdy není pozdě začít se věnovat tancování a akrobacii. Baví mě vytvářet choreografie a vyprávět lidem příběh prostřednictvím tance a to je…

Více na profilu lektora