Centrum Tance logo
Latin dance pro teens

Latin dance pro teens

(HP74903, pravidelný kurz, začátek: 17. 9. 2021, konec: 17. 12. 2021)

Tanec je vhodný pro lidi v každém věku, kdo chce tančit pro radost, ale mimo jiné před sebou vidí i možnosti soutěžní a vystupovací a třeba časem i lektorské? No jo, i to se může stát, tak je vítaný v našem tanečním kurzu pro juniorské tanečnice (a tanečníky), těšte se na tance samba, cha cha, rumba, paso doble, jive. Všechny… (pokračování níže)

pátek 24. 09. | 15:00
60 minut

Nikol Mikesková
Nikol Mikesková
2 390 Kč

2 220 Kč

Latin dance pro teens O kurzu

Tanec je vhodný pro lidi v každém věku, kdo chce tančit pro radost, ale mimo jiné před sebou vidí i možnosti soutěžní a vystupovací a třeba časem i lektorské? No jo, i to se může stát, tak je vítaný v našem tanečním kurzu pro juniorské tanečnice (a tanečníky), těšte se na tance samba, cha cha, rumba, paso doble, jive. Všechny pokročilosti - čekají nás choreografie i taneční technika, príma parta a vystoupení, snad časem i soutěže, když nás bude dostatek. Na všechny se moc těší...Nikol 

Juniorská akademie (pro děti 11-15 let)

Cílem juniorské akademie je zaujmout a přivést dospívající mládež k pohybu, ke zdravé aktivitě, kterou mohou rozvíjet a věnovat se jí i v dospělosti. Program pro juniory zahrnuje pohybovou průpravu postavenou na klasických i moderních technikách s cílem osvojení si správných zejména tanečních návyků. Výuka je zaměřena hlavně na správnou techniku a nácvik sestav nebo choreografií.

Doporučte tento kurz/lekci svým kamarádům a přátelům:

Co potřebujete na lekci?

Doporučujeme sportovní oblečení z dobře savého materiálu - tričko, tepláky, legíny a přezůvky dle tanečního stylu: bačkory, taneční piškoty, sálové tenisky se světlou podrážkou, taneční boty s odpruženou podrážkou. Během lekce se zapotíte, proto doporučujeme vzít si s sebou ručník a pití.

Nikol Mikesková

Nikol Mikesková

S Nikol Mikeskovou se můžete podrobně seznámit :-) v tomto videorozhovoru. Motto: Nezapomínejme, že i to, co máme nyní, bylo kdysi předmětem naší touhy.

Více na profilu lektora