Centrum Tance logo
Začíná 15. 10. 2022
Halloweenské soustředění pro děti a mladistvé

Halloweenské soustředění pro děti a mladistvé

(HP79054, soustředění, Sobota a neděle 15.+16. 10. 8:00-20:00)

Chcete se naučit bát? Tak to se určitě nebojte přihlásit, protože vás čeká nezapomenutelný a zážitky nabušený víkend! Na programu je vzdušná akrobacie (opičí dráha - létající tyč, popruhy, šála, hrazda), taneční workshopy, pole dance a skupinové hry. V sobotu se ocitnete na pravé halloweenské párty a v neděli předvedete své… (pokračování níže)

sobota 15. 10. | 08:00
720 minut

EvoLucie
EvoLucie

2 390 Kč

Lekce kurzu na sebe navazují kvůli výuce choreografie.

Halloweenské soustředění pro děti a mladistvé O kurzu

Chcete se naučit bát? Tak to se určitě nebojte přihlásit, protože vás čeká nezapomenutelný a zážitky nabušený víkend!

Na programu je vzdušná akrobacie (opičí dráha - létající tyč, popruhy, šála, hrazda), taneční workshopy, pole dance a skupinové hry. V sobotu se ocitnete na pravé halloweenské párty a v neděli předvedete své dovednosti natěšeným a odpočinutým rodičům a přátelům, kteří se na vás přijdou podívat.

  • pro děti od 7 a mladistvé do 18 let, úroveň mírně pokročilí a výše
  • začátek v sobotu 15. 10. v 8:00 hodin, konec v neděli 16. 10. ve 20:00 hodin

SPANÍ: přespání na matracích a žíněnkách, které jsou v sále

S SEBOU: donést si spacák, menší polštářek, hygienické potřeby, malý ručník na ruce, osušku, tréninkové triko s dlouhým rukávem a legíny, svou oblíbenou masku a kostým na sobotní halloweenskou párty, na závěrečné vystoupení černé legíny a "halloweenské" oranžové tričko

VYSTOUPENÍ: závěrečné vystoupení vzdušné akrobacie, vstup pro diváky v neděli 16. 10. v 19:30

  • v ceně je zahrnuto: kompletní program, ovoce a pitný režim (voda, čaj, džus, šťáva)
  • v ceně není zahrnuto: snídaně a večeře (účastníci si donesou vlastní, k dispozici na místě je lednice, mikrovlnka, konvice), obědy (na oběd budeme společně chodit do blízké restaurace U Ferdinanda, účastníci budou mít vlastní kapesné na obědy 400 Kč)

Doporučte tento kurz/lekci svým kamarádům a přátelům:

Co potřebujete na lekci?

Doporučujeme sportovní oblečení z dobře savého materiálu - tričko, tepláky, legíny a přezůvky dle tanečního stylu: bačkory, taneční piškoty, sálové tenisky se světlou podrážkou, taneční boty s odpruženou podrážkou. Během lekce se zapotíte, proto doporučujeme vzít si s sebou ručník a pití.

EvoLucie

EvoLucie

Věřím, že mi dáte za pravdu, že nejhorší (fyzický i mentální) trénink je ten, který se nikdy nestal. Zažijte se mnou evoluci tance a pohybu!  Podrobněji se s EvoLucií můžete seznámit díky jejímu videomedailonku. Aerial hoop je pro každého, kdo má alespoň půlroční taneční či sportovní základy. Setkáte se tady s komunitou úžasných, zajímavých a…

Více na profilu lektora