Centrum Tance logo
Začíná 19. 07. 2022
Malá škola jógy

Malá škola jógy

(JP78244, workshop, začátek: 19. 7. 2022, konec: 23. 8. 2022)

Rádi byste se prohloubili své znalosti jógy? Zajímá vás více o vývoji, historii, principech a dalších aspektech jógy? Nebo s jógou zkušenost nemáte a rádi byste pronikli do hloubky její podstaty?  Náplň  základy jógy a jógové filozofie, vývoj a historie jógy, pančakóša, vhled do pantaňdžaliho systému jógy principy… (pokračování níže)

úterý 19. 07. | 19:00
120 minut

Karolina Štraus Idris
Karolina Štraus Idris

3 990 Kč

Malá škola jógy O kurzu

Rádi byste se prohloubili své znalosti jógy? Zajímá vás více o vývoji, historii, principech a dalších aspektech jógy? Nebo s jógou zkušenost nemáte a rádi byste pronikli do hloubky její podstaty? 

Náplň 

  • základy jógy a jógové filozofie,
  • vývoj a historie jógy, pančakóša,
  • vhled do pantaňdžaliho systému jógy
  • principy optimálního a zdravého jógového pohybu,
  • jak budovat asány, jejich modifikace a asistence
  • techniky mindfulness - pránájám-, relaxace a meditace,
  • metodika domácí jógové praxe

Čeká vás hlubší pochopení jógy jako ucelené cesty k dosažení rovnováhy v životě.

Pro koho je speciál určený:

  • pro všechny, kteří jógu cvičí a chtějí získat ucelenější dovednosti a znalosti a nemají zájem se stát instruktorem jógy.
  • vhodný i pro začínající

Každý účastník obdrží podklady k výuce.
Garant & lektor: Karolina Štraus Idris

Doporučte tento kurz/lekci svým kamarádům a přátelům:

Co potřebujete na lekci?

Doporučujeme pohodlné přiléhavé oblečení umožňující volný pohyb - tričko, body, tepláky, legíny. Cvičit lze bosky nebo v ponožkách ideálně s protiskluzovou podrážkou (nejlépší jsou prstové ponožky). Důležité je, aby Vám bylo oblečení pohodlné a Vy se v něm cítili dobře a pohyblivě. 

Z hygienických důvodů a pro vaše větší pohodlí si na lekce vezměte ručník, který budete pokládat na podložku. Při lekci se zapotíte. Ručník slouží k zachycení potu. V případě, že si ručník zapomenete, pak na konci lekce očistěte jogamatku dezinfekcí, která je k dispozici v sále.

K pití doporučujeme neochucenou vodu bez bublin.

Karolina Štraus Idris

Karolina Štraus Idris

Lektor s více než dvacetiletou zkušeností v oblasti orientálního tance a jógy ("Věřím, že vědomý pohyb je cesta k poznání sebe sama a následně je to cesta, která vede ven.") Zakladatelka, trenérka a choreografka taneční skupiny Matahari Group (od r. 2007); s více jak 20 cenami z mezinárodních a tuzemských tanečních soutěží a festivalů patří…

Více na profilu lektora