Centrum Tance logo
Salsa a karibský mix

Salsa a karibský mix

(LB76957, pravidelný kurz, začátek: 4. 1. 2022, konec: 29. 3. 2022)

Lákají Vás karibské a kubánské rytmy? Pojďte si vyzkoušet smyslnou salsu, romantickou bachatu, veselou a houpavou merenque, brazilský zouk a nebo třeba trošku afro latiny či základy Rumby Guaguancó. Výuka je určena pro sólové tanečnice a tanečníky.

úterý 01. 02. | 19:00
60 minut

Martina Kočková
Martina Kočková
1 890 Kč

1 309 Kč

Salsa a karibský mix O kurzu

Lákají Vás karibské a kubánské rytmy?

Pojďte si vyzkoušet smyslnou salsu, romantickou bachatu, veselou a houpavou merenque, brazilský zouk a nebo třeba trošku afro latiny či základy Rumby Guaguancó.

Výuka je určena pro sólové tanečnice a tanečníky.

Doporučte tento kurz/lekci svým kamarádům a přátelům:

Co potřebujete na lekci?

Doporučujeme pohodlné přiléhavé oblečení umožňující volný pohyb - tričko, body, tepláky, legíny, kalhoty, sukně nad kolena. Jako obuv jsou vhodné taneční boty s odpruženou podrážkou, taneční boty na středně velkém (do 6 cm) podpatku. Z důvodu zabezpečení nepoškrábání podlahy je nutné mít chrániče na podpatcích (chrániče stojí cca 100 Kč) u svých tanečních bot. Pokud byste chrániče neměli, budete vyzváni lektorem, abyste boty sundali. Důležité je, aby Vám bylo oblečení pohodlné a Vy se v něm cítili dobře a pohyblivě. Malý ručník a pití sebou.

Proč se vyplatí pravidelný kurz?

S jakýmikoli dotazy se na nás neváhejte obrátit telefonicky, osobně nebo mailem. Jsme tu pro Vás.

Martina Kočková

Martina Kočková

Motto: Hranice jsou jenom v mysli, jinak žádné neexistují. Líbí se Vám karibské rytmy? Chcete si zatančit kubánskou salsu, chachu, dominikánskou bachatu, merengue nebo brazilský zouk? Tančíte už tyto tance v páru, ale přejete si zdokonalit styling a získat tak více jistoty? Na mých lekcích se naučíte vnímat rytmus v souladu s pohybem těla,…

Více na profilu lektora