Centrum Tance logo
Začíná 10. 08. 2022
Salsa a karibský mix

Salsa a karibský mix

(LB78675, otevřená lekce, začátek: 10. 8. 2022, konec: 10. 8. 2022)

Lákají Vás karibské a kubánské rytmy? Zamilujete se a už Vás nepustí! Latino tance jsou lákavé a smyslné. Milujete-li hříšný tanec, latino hudbu, pak zaručeně toužíte poznat i další tance jako je: salsa, merenque, bachata, kubánská čača, brazilský zouk a další ... Výhodou všech latino tanců je, že je může tančit každý, kdo má… (pokračování níže)

středa 10. 08. | 18:00
60 minut

Klára Purtzová
Klára Purtzová

150 Kč

Salsa a karibský mix O kurzu

Lákají Vás karibské a kubánské rytmy? Zamilujete se a už Vás nepustí!

Latino tance jsou lákavé a smyslné. Milujete-li hříšný tanec, latino hudbu, pak zaručeně toužíte poznat i další tance jako je: salsa, merenque, bachata, kubánská čača, brazilský zouk a další ...

Výhodou všech latino tanců je, že je může tančit každý, kdo má chuť. Nejste vázáni na partnera. Tančíte sólo.

Pohyb vychází ze středu těla z jemného pohupování v bocích na mírně pokrčených nohou. Paže vytvářejí osvěžující dekoraci a dotváří pohyb a celkový výraz. Lekce začínáte volnou taneční rozcvičkou a protažením, po kterém následuje jednoduchá sestava, v níž si osvojíte krokové variace a body moving. V rámci kurzu se naučíte vnímat hudbu a pohyb těla. Zatančíte si různé tance z velké skupiny latino tanců. 

Doporučte tento kurz/lekci svým kamarádům a přátelům:

Co potřebujete na lekci?

Doporučujeme pohodlné přiléhavé oblečení umožňující volný pohyb - tričko, body, tepláky, legíny, kratší sukně nebo šaty. Jako obuv jsou vhodné taneční boty s odpruženou podrážkou bez podpatků nebo na nižším podpatku opatřené chráničem. Důležité je, aby Vám bylo oblečení pohodlné a Vy se v něm cítili dobře a pohyblivě. Malý ručník a pití s sebou.

Klára Purtzová

Klára Purtzová

Ahojte, volám sa Klára a naučím vás uveriť v svoj tanečný talent! Cítim, že mojím poslaním je prebúdzať v ľuďoch to, že všetko, čo hľadajú, je už dávno v ich vnútri a práve vďaka tancu to vedia dať von. Tanec pre mňa predstavuje štýl života, skrz neho sa dokážem vyjadriť a realizovať. Je mojou súčasťou už od materskej školy, dlhé roky som sa…

Více na profilu lektora