Centrum Tance logo
Salsa a karibské tance (Facebook)

Salsa a karibské tance (Facebook)

(LI77012, ct online (skupiny), začátek: 22. 11. 2021, konec: 20. 12. 2021)

Zázračná salsa a karibské tance v soukromé skupině na Facebooku se budou odehrávat u vás doma, v kanceláři či kdekoli si najdete čas. Evička vás pustí k sobě na návštěvu a protančíte v rytmu salsy, bachaty, merenque, kubánské čači a dalších karibských tanců příjemná odpoledne. Nečekejte na zázrak a tančete vstříc svému štěstí.… (pokračování níže)

pondělí 06. 12. | 17:00
60 minut

Online lekce
Eva Severin Šporcová
Eva Severin Šporcová

990 Kč

Salsa a karibské tance (Facebook) O kurzu

Zázračná salsa a karibské tance v soukromé skupině na Facebooku se budou odehrávat u vás doma, v kanceláři či kdekoli si najdete čas. Evička vás pustí k sobě na návštěvu a protančíte v rytmu salsy, bachaty, merenque, kubánské čači a dalších karibských tanců příjemná odpoledne.

Nečekejte na zázrak a tančete vstříc svému štěstí. Lekce vám dodají potřebnou energii a také vás udrží v dobré kondici. To oceníte zejména, když obléknete přiléhavé šaty, sukně nebo těsné kalhoty. 

Lektorka sama prosazuje zdravý životní styl a hlavně podle něj také žije. Kromě vlnění v bocích přidá i chutné zdravé recepty, které pomohou formovat postavu do krásy.

Být v pohybu je prostě radost. 

 

Karibský mix sólo

Lákají Vás karibské a kubánské rytmy? Zamilujete se a už Vás nepustí!

Latino tance jsou lákavé a smyslné. Milujete-li hříšný tanec, latino hudbu, pak zaručeně toužíte poznat i další tance jako je: salsa, merenque, bachata, kubánská čača, brazilský zouk a další ...

Výhodou všech latino tanců je, že je může tančit každý, kdo má chuť. Nejste vázáni na partnera. Tančíte sólo.

Pohyb vychází ze středu těla z jemného pohupování v bocích na mírně pokrčených nohou. Paže vytvářejí osvěžující dekoraci a dotváří pohyb a celkový výraz. Lekce začínáte volnou taneční rozcvičkou a protažením, po kterém následuje jednoduchá sestava, v níž si osvojíte krokové variace a body moving. V rámci kurzu se naučíte vnímat hudbu a pohyb těla. Zatančíte si různé tance z velké skupiny latino tanců. 

Doporučte tento kurz/lekci svým kamarádům a přátelům:

CT online (skupiny)

Online lekce se koná v soukromé skupině na Facebooku. VÝHODA! Online lekce máte k dispozici po celou dobu trvání kurzu/fungování skupiny. Po úhradě lekce (bankovním převodem, měšcem, platební kartou) nebo rezervací lekce přes permanentku se ve vašem osobním profilu objeví prolink na lekci.
Jednoduchý postup:
1. přihlásit na www.centrumtance.cz pod svým jménem a heslem
2. kliknout na panáčka u svého jména (osobní profil)
3. kliknout na tlačítko „Odkaz na online lekci“
Přejeme příjemný zážitek.

Co potřebujete na lekci?

Doporučujeme pohodlné přiléhavé oblečení umožňující volný pohyb - tričko, body, tepláky, legíny, kalhoty, sukně nad kolena. Jako obuv jsou vhodné taneční boty s odpruženou podrážkou, taneční boty na středně velkém (do 6 cm) podpatku. Z důvodu zabezpečení nepoškrábání podlahy je nutné mít chrániče na podpatcích (chrániče stojí cca 100 Kč) u svých tanečních bot. Pokud byste chrániče neměli, budete vyzváni lektorem, abyste boty sundali. Důležité je, aby Vám bylo oblečení pohodlné a Vy se v něm cítili dobře a pohyblivě. Malý ručník a pití sebou.

Eva Severin Šporcová

Eva Severin Šporcová

S Evčou Severin Šporcovou se můžete podrobně seznámit :-) v tomto videorozhovoru. Tanec vyučuji od roku 2001. Baví mě se neustále vzdělávat a získané vědomosti a dovednosti ráda předávám dál. Těším se z každé své lekce, mé povolání je zároveň mým koníčkem.  Nejvíce mě ovlivnily karibské tance a do popředí mého zájmu se dostal také tanec a cvičení…

Více na profilu lektora