Centrum Tance logo
Začíná 24. 07. 2022
Muzikál: Let´s Dance

Muzikál: Let´s Dance

(MP77818, festivaly, začátek: 24. 7. 2022, konec: 24. 7. 2022)

Pojďte zazářit jako muzikálová hvězda! Workshop pro všechny milovníky muzikálu v jakékoliv podobě, a hlavně pro ty, kteří milují výrazový tanec. Hlavní náplní bude tvorba tanečních variací a choreografie. A co se naučíte? taneční kroky držet správně tělo ponořit se do příběhu vnímat hudbu a taneční prostor a především… (pokračování níže)

neděle 24. 07. | 10:00
90 minut

Květa Hofnerová
Květa Hofnerová

390 Kč
(17 EUR)

Muzikál: Let´s Dance O kurzu

Pojďte zazářit jako muzikálová hvězda! Workshop pro všechny milovníky muzikálu v jakékoliv podobě, a hlavně pro ty, kteří milují výrazový tanec. Hlavní náplní bude tvorba tanečních variací a choreografie. A co se naučíte?

  • taneční kroky
  • držet správně tělo
  • ponořit se do příběhu
  • vnímat hudbu a taneční prostor
  • a především mluvit prostřednictvím těla......abyste se ve finále cítili jako muzikálová hvězda před vyprodaným hledištěm a zatančili si bez ostychu s energií a radostí.

Doporučte tento kurz/lekci svým kamarádům a přátelům:

Co potřebujete na lekci?

Doporučujeme pohodlné přiléhavé oblečení umožňující volný pohyb - tričko, body, tepláky, legíny, kalhoty. Kdo nechce tančit bosky nebo v ponožkách, může zvolit měkké taneční boty jazzovky. Důležité je, aby Vám bylo oblečení pohodlné a Vy se v něm cítili dobře a pohyblivě. Malý ručník a pití sebou - budeme se hodně pohybovat.

Květa Hofnerová

Květa Hofnerová

S Květkou se můžete seznámit i v jejím videomedailonku a v medailonku její taneční skupiny Na dosah. Tanci se věnuje od r. 1997, kdy začala navštěvovat taneční obor při ZUŠ Litvínov. V r. 1999 se stala členkou taneční skupiny Křeč ZUŠ Litvínov – skupina se účastnila mnoha soutěží a pravidelně postupovala z regionálních kol na Mistrovství České…

Více na profilu lektora