<img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=1516017178694353&ev=PageView&noscript=1" />
Centrum Tance
search
clear
Začíná 17. 02. 2019
Latina pro páry: jive

event neděle 17. 02. | 18:00
60 minut

Vlaďka Matoušková
Vlaďka Matoušková

120

Latina pro páry: jive

O kurzu

Technika základního kroku, správné držení těla a paží, naučíte se 2-3 figury v závislosti na pokročilosti párů.

Lekce je určena pro páry. 
Cena 120 Kč je za jednu osobu. Taneční partner i partnerka se přihlašují každý sám za sebe.

Párové latinsko-americké tance

LATINSKO-AMERICKÉ TANCE

Latinskoamerické tance se v Evropě tančí převážně v párově podobě na různých soutěžích amatérských i profesionálních tanečníků. Ale v poslední době se začíná prosazovat i sólová podoba těchto tanců. Při sólovém tanci je kladen důraz na technické provedení prvků, které vám zaručí pevnou stabilitu na parketu, pohyby paží, výraz, charakter jednotlivých tanců a hlavně na prožití každého pohybu. Cílem lektorů Latin Dance je předat vám lásku k tanci, která je v srdci každého z nich.

Co s sebou?

Pro tanečnice: Doporučujeme kratší sukni ke kolenům nebo nad kolena. Skvělé jsou různé druhy delších topů pod pánev a legínky. Měkké a příjemné botky s podpatkem do 8 cm výšky (nikoli jehly). Nedoporučujeme tenisky, ponožky nebo boty s tuhou podrážkou. Někteří lektoři doporučují i boty s klouzavou podrážkou bez podpatků pro lepší zvládnutí techniky nášlapů, proto doporučujeme se na lekci poradit s lektorem.
Pro tanečníky: Doporučuji pohodlné, společenské, vycházkové kalhoty, dlouhé, ne džíny. Tričko s krátkým či dlouhým rukávem, rolák, košile s kravatou či bez. Pohodlné společenské boty, nevhodné jsou tenisky.

Doporučte tento kurz/lekci svým kamarádům a přátelům:

Vlaďka Matoušková

Vlaďka Matoušková

Vzkaz pro klienty Jmenuji se Vlaďka Matoušková a v Centru Tance učím latin dance. Na své lekce bych chtěla pozvat všechny, kteří mají rádi pohyb a tanec. Motto: Když už nemůžeš - můžeš ještě 3x tolik! Dosažené vzdělání, získané certifikáty opravňující k výuce 2008  - Kvalifikační studium pro porotce a trenéry II. třídy, Univerzita Palackého v…

Více na profilu lektora