Centrum Tance logo
Začíná 23. 09. 2021
Latin dance sólo

Latin dance sólo

(NB75743, otevřená lekce, začátek: 23. 9. 2021, konec: 23. 9. 2021)

Sólo pro královnu či krále parketu …Proč tančit v páru, když si můžete krásně a s noblesou zatančit sólo? Do latinskoamerických tanců se můžete směle zakousnout bez tanečního partnera. Zjistíte, že je to ještě větší zábava než společensky povinné taneční. Dostanete se do rukou profesionála, který se vám plně věnuje a rozvíjí s… (pokračování níže)

čtvrtek 23. 09. | 16:00
60 minut

Lucie Fruhwirtová
Lucie Fruhwirtová

150 Kč

Latin dance sólo O kurzu

Latin dance sólo

Sólo pro královnu či krále parketu …
Proč tančit v páru, když si můžete krásně a s noblesou zatančit sólo? Do latinskoamerických tanců se můžete směle zakousnout bez tanečního partnera. Zjistíte, že je to ještě větší zábava než společensky povinné taneční. Dostanete se do rukou profesionála, který se vám plně věnuje a rozvíjí s novou a novou lekcí základní i pokročilejší kroky, zdokonaluje techniku, vytváří divácky atraktivní a tanečně zajímavé variace. Po několika hodinách zjistíte, že náplň výuky je natolik pestrá, že budete tančit a učit se žhavým novinkám po několik dlouhých let.

Na kurzech probíráme latinskoamerické tance: rumba, cha-cha, jive, samba, paso dobe a salsa.

Doporučte tento kurz/lekci svým kamarádům a přátelům:

Co potřebujete na lekci?

Doporučujeme taneční boty na širším podpatku, jehlové podpatky nelze vzhledem k povrchu v sále použít. Vhodné jsou krátké šaty odhalující kolena a umožňující volný pohyb, tílko a sukně či legíny.

Lucie Fruhwirtová

Lucie Fruhwirtová

Tanci se věnuji od svých 5 let, vystřídala jsem již několik tanečních stylů od baletní přípravky, přes folklórní tance až po standardní a latinsko-americké tance, tedy taneční sport. Po čtyřech letech intenzivního tréninku, jsem se zúčastnila již několika MČR ve standardních tancích a latinsko-amerických tancích. Největším úspěchem bylo 8. místo z…

Více na profilu lektora