Centrum Tance logo
Flirt a Latin dance sólo (Facebook)

Flirt a Latin dance sólo (Facebook)

(NI73592, ct online (skupiny), začátek: 4. 3. 2021, konec: 1. 4. 2021)

Jive pro dobrou fyzičku! No jo, bude to makačka, nebudu vám lhát, ale bude to i zábava, tak se nebojte a bez ohledu na pokročilost prostě přijďte a zkuste to. Krátká vazba, ale do těla si dáme určitě.   Flirt dance s prvky cha-cha! Cha-cha, to jsou ostré nohy a přesné ladné a rychlé pohyby. To by se nám mohlo do flirt dance… (pokračování níže)

čtvrtek 11. 03. | 17:45
30 minut

Online lekce
Nikol Mikesková
Nikol Mikesková

150 Kč

Flirt a Latin dance sólo (Facebook) O kurzu

Jive pro dobrou fyzičku! No jo, bude to makačka, nebudu vám lhát, ale bude to i zábava, tak se nebojte a bez ohledu na pokročilost prostě přijďte a zkuste to. Krátká vazba, ale do těla si dáme určitě.

 

Flirt dance s prvky cha-cha! Cha-cha, to jsou ostré nohy a přesné ladné a rychlé pohyby. To by se nám mohlo do flirt dance docela hodit, ne? Tak se přidejte a společně omrkneme, jak by to šlo propojit. ;)

 

Latin dance sólo: paso doble s vějířem! Nemáte doma opravdový vějíř? Nevadí. vyrobte si vějíř z obyčejného papíru a pojďme tančit.

Flirt dance choreo na židli! Svůdně si můžete připadat při jakékoli činnosti. Nevěříte? Naučím vás sestavu, při které vypadnou všem kolegyním a kolegům v práci oči z důlků ;).

 

 

Latin flirt dance

Flirtujte v latinskoamerických rytmech …
Latin flirt dance vychází ze základních principů flirt dance a S faktoru, které vhodně zapojuje v oblíbených latinskoamerických tancích. Flirtovat lze úspěšně v rytmu koketní cha-chy, milenecké rumby, svižném jivu, temperamentním paso doble, houpavé sambě. Při tanci je cílem vytvářet atmosféru hravé show, než technicky dokonalé provedení jednotlivých krokových variací.

Doporučte tento kurz/lekci svým kamarádům a přátelům:

Informace k online lekcím

Online lekce se koná v soukromé skupině na Facebooku. VÝHODA! Online lekce máte k dispozici po celou dobu trvání kurzu/fungování skupiny. Po úhradě lekce (bankovním převodem, měšcem, platební kartou) nebo rezervací lekce přes permanentku se ve vašem osobním profilu objeví prolink na lekci.
Jednoduchý postup:
1. přihlásit na www.centrumtance.cz pod svým jménem a heslem
2. kliknout na panáčka u svého jména (osobní profil)
3. kliknout na tlačítko „Odkaz na online lekci“
Přejeme příjemný zážitek.

Co potřebujete na lekci?

Doporučujeme taneční boty na širším podpatku, jehlové podpatky nelze vzhledem k povrchu v sále použít. Vhodné jsou krátké šaty odhlalující kolena a umožňující volný pohyb, tílko a sukně či legíny.

Nikol Mikesková

Nikol Mikesková

S Nikol Mikeskovou se můžete podrobně seznámit :-) v tomto videorozhovoru. Motto: Nezapomínejme, že i to, co máme nyní, bylo kdysi předmětem naší touhy.

Více na profilu lektora