Centrum Tance logo
Začíná 18. 07. 2020
Cha cha

Cha cha

(NP65878, festivaly, začátek: 18. 7. 2020, konec: 18. 7. 2020)

Máte rádi výzvy a hrajete si rádi s hudbou? Cha cha je tanec rytmický, dynamický, sexy a koketní. Může se tančit v neustálém opakování 1, 2, 3 cha cha a 1, 2, 3 cha cha. Nebo si můžeme různě hrát s rytmikou a zdůrazňovat různé akcenty v muzice. Budeme spolu tančit, budeme se učit nové variace, budeme si hrát s hudbou, protože… (pokračování níže)

sobota 18. 07. | 16:30
90 minut

Nikol Mikesková
Nikol Mikesková

290 Kč
(12 EUR)

Cha cha O kurzu

Máte rádi výzvy a hrajete si rádi s hudbou? Cha cha je tanec rytmický, dynamický, sexy a koketní. Může se tančit v neustálém opakování 1, 2, 3 cha cha a 1, 2, 3 cha cha. Nebo si můžeme různě hrát s rytmikou a zdůrazňovat různé akcenty v muzice. Budeme spolu tančit, budeme se učit nové variace, budeme si hrát s hudbou, protože tanec je co? POHYB NA HUDBU. Těším se na vás. Nikol

Latin dance sólo

Sólo pro královnu či krále parketu …
Proč tančit v páru, když si můžete krásně a s noblesou zatančit sólo? Do latinskoamerických tanců se můžete směle zakousnout bez tanečního partnera. Zjistíte, že je to ještě větší zábava než společensky povinné taneční. Dostanete se do rukou profesionála, který se vám plně věnuje a rozvíjí s novou a novou lekcí základní i pokročilejší kroky, zdokonaluje techniku, vytváří divácky atraktivní a tanečně zajímavé variace. Po několika hodinách zjistíte, že náplň výuky je natolik pestrá, že budete tančit a učit se žhavým novinkám po několik dlouhých let.

Na kurzech probíráme latinskoamerické tance: rumba, cha-cha, jive, samba, paso dobe a salsa.

Co s sebou?

Doporučujeme taneční boty na širším podpatku, jehlové podpatky nelze vzhledem k povrchu v sále použít. Vhodné jsou krátké šaty odhalující kolena a umožňující volný pohyb, tílko a sukně či legíny.

Doporučte tento kurz/lekci svým kamarádům a přátelům:

Nikol Mikesková

Nikol Mikesková

S Nikol Mikeskovou se můžete podrobně seznámit :-) v tomto videorozhovoru. Motto: Nezapomínejme, že i to, co máme nyní, bylo kdysi předmětem naší touhy.

Více na profilu lektora