Centrum Tance logo
Začíná 23. 07. 2022
Tanec ve formacích

Tanec ve formacích

(NP68524, festivaly, začátek: 23. 7. 2022, konec: 23. 7. 2022)

Přijďte si vyzkoušet, jaké to je tančit nejen sám za sebe, ale ve skupině. Workshop bude plný latinsko-amerických tanců. Čeká nás krátká choreografie, na níž budeme pilovat nejen kroky a techniku, ale také vnímání prostoru kolem sebe. Cílem kolektivu je tančit jako jeden člověk, tímhle směrem zaměříme naši pozornost. Budeme se… (pokračování níže)

sobota 23. 07. | 10:00
90 minut

Nikol Mikesková
Nikol Mikesková

390 Kč
(17 EUR)

Tanec ve formacích O kurzu

Přijďte si vyzkoušet, jaké to je tančit nejen sám za sebe, ale ve skupině. Workshop bude plný latinsko-amerických tanců. Čeká nás krátká choreografie, na níž budeme pilovat nejen kroky a techniku, ale také vnímání prostoru kolem sebe. Cílem kolektivu je tančit jako jeden člověk, tímhle směrem zaměříme naši pozornost. Budeme se společně pohybovat v různých obrazcích až k závěru semináře, kdy budeme mít kompletní choreografii, s níž by bylo možné jít vystupovat.

Let´s try dancing in a group! The world of Latin dance is yours to enjoy.  Short choreography, technique, steps, feeling of the space around...and synchronization.

Doporučte tento kurz/lekci svým kamarádům a přátelům:

Co potřebujete na lekci?

Doporučujeme taneční boty na širším podpatku, jehlové podpatky nelze vzhledem k povrchu v sále použít. Vhodné jsou krátké šaty odhalující kolena a umožňující volný pohyb, tílko a sukně či legíny.

Nikol Mikesková

Nikol Mikesková

S Nikol Mikeskovou se můžete podrobně seznámit :-) v tomto videorozhovoru. Motto: Nezapomínejme, že i to, co máme nyní, bylo kdysi předmětem naší touhy. Snažím se tanec předávat jako celek. Nejen kroky, ale práci s hudbou, emoce, práci rukou, atd. Sama tancem žiji a jak se do tance zamilovat a začít vše prožívat skrze něj, se také snažím předat…

Více na profilu lektora