Centrum Tance logo
Začíná 18. 07. 2021
Tanec ve formacích

Tanec ve formacích

(NP68524, festivaly, začátek: 18. 7. 2021, konec: 18. 7. 2021)

Přijďte si vyzkoušet, jaké to je tančit nejen sám za sebe, ale ve skupině. Workshop bude plný latinsko-amerických tanců. Čeká nás krátká choreografie, na níž budeme pilovat nejen kroky a techniku, ale také vnímání prostoru kolem sebe. Cílem kolektivu je tančit jako jeden člověk, tímhle směrem zaměříme naši pozornost. Budeme se… (pokračování níže)

neděle 18. 07. | 12:15
90 minut

Nikol Mikesková
Nikol Mikesková

290 Kč
(12 EUR)

Tanec ve formacích O kurzu

Přijďte si vyzkoušet, jaké to je tančit nejen sám za sebe, ale ve skupině. Workshop bude plný latinsko-amerických tanců. Čeká nás krátká choreografie, na níž budeme pilovat nejen kroky a techniku, ale také vnímání prostoru kolem sebe. Cílem kolektivu je tančit jako jeden člověk, tímhle směrem zaměříme naši pozornost. Budeme se společně pohybovat v různých obrazcích až k závěru semináře, kdy budeme mít kompletní choreografii, s níž by bylo možné jít vystupovat.

Let´s try dancing in a group! The world of Latin dance is yours to enjoy.  Short choreography, technique, steps, feeling of the space around...and synchronization.

Latin dance sólo

Sólo pro královnu či krále parketu …
Proč tančit v páru, když si můžete krásně a s noblesou zatančit sólo? Do latinskoamerických tanců se můžete směle zakousnout bez tanečního partnera. Zjistíte, že je to ještě větší zábava než společensky povinné taneční. Dostanete se do rukou profesionála, který se vám plně věnuje a rozvíjí s novou a novou lekcí základní i pokročilejší kroky, zdokonaluje techniku, vytváří divácky atraktivní a tanečně zajímavé variace. Po několika hodinách zjistíte, že náplň výuky je natolik pestrá, že budete tančit a učit se žhavým novinkám po několik dlouhých let.

Na kurzech probíráme latinskoamerické tance: rumba, cha-cha, jive, samba, paso dobe a salsa.

Doporučte tento kurz/lekci svým kamarádům a přátelům:

Co potřebujete na lekci?

Doporučujeme taneční boty na širším podpatku, jehlové podpatky nelze vzhledem k povrchu v sále použít. Vhodné jsou krátké šaty odhalující kolena a umožňující volný pohyb, tílko a sukně či legíny.

Nikol Mikesková

Nikol Mikesková

S Nikol Mikeskovou se můžete podrobně seznámit :-) v tomto videorozhovoru. Motto: Nezapomínejme, že i to, co máme nyní, bylo kdysi předmětem naší touhy.

Více na profilu lektora