Centrum Tance logo
Začíná 12. 08. 2020
Latin dance sólo: jive

Latin dance sólo: jive

(NP69159, seminář, začátek: 12. 8. 2020, konec: 12. 8. 2020)

Na semináři si vysvětlíme a společně se naučíme základní kroky latinskoamerického tance jive.  Tento týden od pondělí do pátku se postupně na seminářích budeme věnovat všem pěti latinskoamerickým tancům. Postupně se můžete těšit na tance cha cha, samba, jive, rumba a paso doble. Každý den si osvojíme základní kroky a pár… (pokračování níže)

středa 12. 08. | 16:30
90 minut

Nikol Mikesková
Nikol Mikesková

290 Kč

Latin dance sólo: jive O kurzu

Na semináři si vysvětlíme a společně se naučíme základní kroky latinskoamerického tance jive. 

Tento týden od pondělí do pátku se postupně na seminářích budeme věnovat všem pěti latinskoamerickým tancům. Postupně se můžete těšit na tance cha cha, samba, jive, rumba a paso doble. Každý den si osvojíme základní kroky a pár základních principů, co se týká techniky. Na konci týdne byste měli zvládat tančit, poznat a tance si užít. :)

Samozřejmě můžete navštívit celou sérii seminářů, anebo si jen vybrat ty tance, které vás zajímají.

Latin dance sólo

Sólo pro královnu či krále parketu …
Proč tančit v páru, když si můžete krásně a s noblesou zatančit sólo? Do latinskoamerických tanců se můžete směle zakousnout bez tanečního partnera. Zjistíte, že je to ještě větší zábava než společensky povinné taneční. Dostanete se do rukou profesionála, který se vám plně věnuje a rozvíjí s novou a novou lekcí základní i pokročilejší kroky, zdokonaluje techniku, vytváří divácky atraktivní a tanečně zajímavé variace. Po několika hodinách zjistíte, že náplň výuky je natolik pestrá, že budete tančit a učit se žhavým novinkám po několik dlouhých let.

Na kurzech probíráme latinskoamerické tance: rumba, cha-cha, jive, samba, paso dobe a salsa.

Co s sebou?

Doporučujeme taneční boty na širším podpatku, jehlové podpatky nelze vzhledem k povrchu v sále použít. Vhodné jsou krátké šaty odhalující kolena a umožňující volný pohyb, tílko a sukně či legíny.

Doporučte tento kurz/lekci svým kamarádům a přátelům:

Nikol Mikesková

Nikol Mikesková

S Nikol Mikeskovou se můžete podrobně seznámit :-) v tomto videorozhovoru. Motto: Nezapomínejme, že i to, co máme nyní, bylo kdysi předmětem naší touhy.

Více na profilu lektora