Centrum Tance logo
Párové společenské tance

Párové společenské tance

(NP71076, pravidelný kurz, začátek: 17. 9. 2020, konec: 29. 4. 2021)

Máme před sebou dvacet společných lekcí. Jak je využijeme? Naučíme se celkem osm společenských tanců – ze standardu to bude waltz, tango, valčík, quickstep a z latiny se můžete těšit na sambu, cha-chu, rumbu a jive. Vždy se v rámci jedné lekce naučíme kroky a v další lekci budeme danou taneční vazbu rozvíjet buď o další kroky… (pokračování níže)

čtvrtek 04. 02. | 19:30
60 minut

Nikol Mikesková Petr Florian
Nikol Mikesková, Petr Florian
3 390 Kč

2 205 Kč

Párové společenské tance O kurzu

Máme před sebou dvacet společných lekcí. Jak je využijeme? Naučíme se celkem osm společenských tanců – ze standardu to bude waltz, tango, valčík, quickstep a z latiny se můžete těšit na sambu, cha-chu, rumbu a jive. Vždy se v rámci jedné lekce naučíme kroky a v další lekci budeme danou taneční vazbu rozvíjet buď o další kroky nebo taneční techniku. Průběžně budeme i opakovat, ale nejvíc vše zopakujeme na konci kurzu, kde se pověnujeme i rozpoznávání hudby, abyste na žádném plese či jiné akci nezaváhali a byli jste králové a královny parketu.

Na kurz je nutné se přihlásit v páru. Cena je stanovena pro jednotlivce.

Párové společenské tance

Zdokonalte se v umění společenského tance, vypilujte techniku, naučte se nové kroky a variace. 
Kurz se věnuje latinskoamerickým i standardním tancům.

Naučíme se tance jako chacha, rumba, jive, waltz, tango, quickstep, valčík, polka, samba, blues a třeba i další.

INFORMACE: Cena kurzu je za 1 osobu! Tanečnice a tanečník, kteří tvoří pár, se přihlašují každý sám za sebe.

Become the king of the dance floor, learn and improve your social dance skills, improve your dance leadership techniques, learn new footwork and variations.
The course will be devoted to Latin-American and standard dances: cha-cha,rumba,jive waltz,tango,quickstep,waltz, polka, samba, blues and some others.

Information: Course price is for one person! Male and female dancers are enrolled separately.

Doporučte tento kurz/lekci svým kamarádům a přátelům:

Co potřebujete na lekci?

Pro tanečnice: Doporučujeme  pohodlné oblečení (sukni, šaty, delší top+ legíny, apod.), měkké a pohodlné botky bez podpatku nebo s nízkým podpatkem. Boty jen nesmí zanechávat stopy na podlaze.
Pro tanečníky: Doporučujeme pohodlné kalhoty, tričko / košile a pohodlné společenské boty. Boty jen nesmí zanechávat stopy na podlaze.

Nikol Mikesková

Nikol Mikesková

S Nikol Mikeskovou se můžete podrobně seznámit :-) v tomto videorozhovoru. Motto: Nezapomínejme, že i to, co máme nyní, bylo kdysi předmětem naší touhy.

Více na profilu lektora
Petr Florian

Petr Florian

Motto: „Dancing is just discovery, discovery, discovery.“ (Martha Graham) Moje taneční “historie” má dvě hlavní části – první kdysi před mnoha lety, kdy jsem tancoval v Brně v tanečním divadle Mimi Fortunae a potom v souboru Basta. Dělali jsme představení na historická témata a scénický nebo výrazový tanec nebo contemporary, na názvu asi nezáleží…

Více na profilu lektora