Centrum Tance logo
Latin dance sólo: středně pokročilí a výše

Latin dance sólo: středně pokročilí a výše

(NP71082, pravidelný kurz, začátek: 17. 9. 2020, konec: 17. 12. 2020)

Toto taneční seskupení si říká Diversión y Don Pablo. Kurz běží již čtvrtým rokem (aspoň myslím) a složení v rámci kurzu je už poměrně ustálené, ale pokud jste pokročilá tanečnice nebo tanečník, pokud se chcete dozvědět něco z techniky latinskoamerických tanců a zároveň se naučit choreografie, s nimiž se dá vystupovat, jste… (pokračování níže)

čtvrtek 08. 10. | 16:30
90 minut

Nikol Mikesková
Nikol Mikesková
3 490 Kč

2 745 Kč

Kapacita tohoto kurzu
je již naplněna. Můžete se však
přihlásit jako náhradník.
Přihlásit / registrovat

Latin dance sólo: středně pokročilí a výše O kurzu

Toto taneční seskupení si říká Diversión y Don Pablo. Kurz běží již čtvrtým rokem (aspoň myslím) a složení v rámci kurzu je už poměrně ustálené, ale pokud jste pokročilá tanečnice nebo tanečník, pokud se chcete dozvědět něco z techniky latinskoamerických tanců a zároveň se naučit choreografie, s nimiž se dá vystupovat, jste vítáni. Semestr je vždy zakončen vystoupením, které ale není povinné a kurzu se můžete účastnit i bez této ambice. V minulém semestru jsme „postavili“ choreografii na téma Geisha, v níž budeme na podzim pokračovat. Nemusíte se bát, že nebudete stíhat. Vše projedeme pomalu a od začátku, abychom kroky pořádně vypilovali a krom toho máme z koronavirových „prázdnin“ i výuková videa, podle nichž si můžete případně cokoli zopakovat doma.

Video z našeho posledního vystoupení – choreografie s názvem Shopping 

Nebojte se mezi nás, na „staré“ i „nové“ tváře už se teď moc těším. Nikol

Latin dance sólo

Sólo pro královnu či krále parketu …
Proč tančit v páru, když si můžete krásně a s noblesou zatančit sólo? Do latinskoamerických tanců se můžete směle zakousnout bez tanečního partnera. Zjistíte, že je to ještě větší zábava než společensky povinné taneční. Dostanete se do rukou profesionála, který se vám plně věnuje a rozvíjí s novou a novou lekcí základní i pokročilejší kroky, zdokonaluje techniku, vytváří divácky atraktivní a tanečně zajímavé variace. Po několika hodinách zjistíte, že náplň výuky je natolik pestrá, že budete tančit a učit se žhavým novinkám po několik dlouhých let.

Na kurzech probíráme latinskoamerické tance: rumba, cha-cha, jive, samba, paso dobe a salsa.

Co s sebou?

Doporučujeme taneční boty na širším podpatku, jehlové podpatky nelze vzhledem k povrchu v sále použít. Vhodné jsou krátké šaty odhalující kolena a umožňující volný pohyb, tílko a sukně či legíny.

Doporučte tento kurz/lekci svým kamarádům a přátelům:

Nikol Mikesková

Nikol Mikesková

S Nikol Mikeskovou se můžete podrobně seznámit :-) v tomto videorozhovoru. Motto: Nezapomínejme, že i to, co máme nyní, bylo kdysi předmětem naší touhy.

Více na profilu lektora