Centrum Tance logo
Latin dance sólo: mírně pokročilí a výše

Latin dance sólo: mírně pokročilí a výše

(NP71087, pravidelný kurz, začátek: 17. 9. 2020, konec: 18. 3. 2021)

V kurzu se věnujeme latinskoamerickým tancům samba, cha cha, rumba, paso doble a jive. Část kurzistek je ustálená, část fluktuuje dle času a možností a část se k nám možná přidá nově. Od loňského roku máme v každém tanci krátkou vazbu, s níž v rámci lekcí pracujeme. Někdy se zaměřujeme více na kroky a směrování, jindy na… (pokračování níže)

čtvrtek 04. 02. | 09:00
90 minut

Nikol Mikesková
Nikol Mikesková
3 490 Kč

1 745 Kč

Latin dance sólo: mírně pokročilí a výše O kurzu

V kurzu se věnujeme latinskoamerickým tancům samba, cha cha, rumba, paso doble a jive. Část kurzistek je ustálená, část fluktuuje dle času a možností a část se k nám možná přidá nově. Od loňského roku máme v každém tanci krátkou vazbu, s níž v rámci lekcí pracujeme. Někdy se zaměřujeme více na kroky a směrování, jindy na techniku. Někdy si hrajeme s hudbou a výrazem, jindy drilujeme přesnost či dynamiku. Podle složení v kurzu budeme buď pokračovat ve starých vazbách nebo postavíme vazby nové. Do kurzu chodí velmi příjemná parta tanečnic, které se chtějí zlepšovat a chtějí nové poznatky, ale cílem kurzu není vystupování a soutěžení, pouze tanec pro radost a vlastní rozvoj.

Latin dance sólo

Sólo pro královnu či krále parketu …
Proč tančit v páru, když si můžete krásně a s noblesou zatančit sólo? Do latinskoamerických tanců se můžete směle zakousnout bez tanečního partnera. Zjistíte, že je to ještě větší zábava než společensky povinné taneční. Dostanete se do rukou profesionála, který se vám plně věnuje a rozvíjí s novou a novou lekcí základní i pokročilejší kroky, zdokonaluje techniku, vytváří divácky atraktivní a tanečně zajímavé variace. Po několika hodinách zjistíte, že náplň výuky je natolik pestrá, že budete tančit a učit se žhavým novinkám po několik dlouhých let.

Na kurzech probíráme latinskoamerické tance: rumba, cha-cha, jive, samba, paso dobe a salsa.

Doporučte tento kurz/lekci svým kamarádům a přátelům:

Co potřebujete na lekci?

Doporučujeme taneční boty na širším podpatku, jehlové podpatky nelze vzhledem k povrchu v sále použít. Vhodné jsou krátké šaty odhalující kolena a umožňující volný pohyb, tílko a sukně či legíny.

Nikol Mikesková

Nikol Mikesková

S Nikol Mikeskovou se můžete podrobně seznámit :-) v tomto videorozhovoru. Motto: Nezapomínejme, že i to, co máme nyní, bylo kdysi předmětem naší touhy.

Více na profilu lektora