Centrum Tance logo
Latin dance sólo: začátečníci a výše

Latin dance sólo: začátečníci a výše

(NP76798, pravidelný kurz, začátek: 5. 1. 2022, konec: 30. 3. 2022)

Chcete se naučit základy latinsko-amerických tanců, ale váš partner se odmítá přidat? No tak ho nechte doma a přijďte mezi príma lidi, kteří budou sdíelt vaše nadšení a zájem. Těšte se na tance samba, cha cha, rumba, paso doble a jive. Učit se budeme kroky i taneční techniku, časem choreografie a kdo vydrží, tak je možnost i… (pokračování níže)

středa 26. 01. | 16:30
60 minut

Nikol Mikesková
Nikol Mikesková
2 790 Kč

2 147 Kč

Latin dance sólo: začátečníci a výše O kurzu

Chcete se naučit základy latinsko-amerických tanců, ale váš partner se odmítá přidat? No tak ho nechte doma a přijďte mezi príma lidi, kteří budou sdíelt vaše nadšení a zájem. Těšte se na tance samba, cha cha, rumba, paso doble a jive. Učit se budeme kroky i taneční techniku, časem choreografie a kdo vydrží, tak je možnost i vystupovat a soutěžit (to probereme případně na lekci), hlavně ale budeme tančit pro radost. Všichni bez ohledu na pokročilost a ambice jste vítáni.

Doporučte tento kurz/lekci svým kamarádům a přátelům:

Co potřebujete na lekci?

Doporučujeme taneční boty na širším podpatku, jehlové podpatky nelze vzhledem k povrchu v sále použít. Vhodné jsou krátké šaty odhalující kolena a umožňující volný pohyb, tílko a sukně či legíny.

Proč se vyplatí pravidelný kurz?

S jakýmikoli dotazy se na nás neváhejte obrátit telefonicky, osobně nebo mailem. Jsme tu pro Vás.

Nikol Mikesková

Nikol Mikesková

S Nikol Mikeskovou se můžete podrobně seznámit :-) v tomto videorozhovoru. Motto: Nezapomínejme, že i to, co máme nyní, bylo kdysi předmětem naší touhy.

Více na profilu lektora