Centrum Tance logo
Skupina Diversion y Don Pablo

Skupina Diversion y Don Pablo

(NP76814, pravidelný kurz, začátek: 6. 1. 2022, konec: 31. 3. 2022)

Toto taneční seskupení si říká Diversión y Don Pablo. Kurz běží již pátým rokem (aspoň myslím) a složení v rámci kurzu je už poměrně ustálené, ale pokud jste pokročilá tanečnice nebo tanečník, pokud se chcete dozvědět něco z techniky latinskoamerických tanců a zároveň se naučit choreografie, s nimiž se dá vystupovat, jste vítáni… (pokračování níže)

čtvrtek 27. 01. | 16:30
90 minut

Nikol Mikesková
Nikol Mikesková
4 190 Kč

3 224 Kč

Lekce kurzu na sebe navazují kvůli výuce choreografie.

Skupina Diversion y Don Pablo O kurzu

Toto taneční seskupení si říká Diversión y Don Pablo. Kurz běží již pátým rokem (aspoň myslím) a složení v rámci kurzu je už poměrně ustálené, ale pokud jste pokročilá tanečnice nebo tanečník, pokud se chcete dozvědět něco z techniky latinskoamerických tanců a zároveň se naučit choreografie, s nimiž se dá vystupovat, jste vítáni. Semestr je vždy zakončen vystoupením, které ale není povinné a kurzu se můžete účastnit i bez této ambice. V minulém semestru jsme „postavili“ choreografii na téma Geisha, v níž budeme na podzim pokračovat. Nemusíte se bát, že nebudete stíhat. Vše projedeme pomalu a od začátku, abychom kroky pořádně vypilovali a krom toho máme z koronavirových „prázdnin“ i výuková videa, podle nichž si můžete případně cokoli zopakovat doma. Video z našeho posledního vystoupení – choreografie s názvem Shopping Nebojte se mezi nás, na „staré“ i „nové“ tváře už se teď moc těším. Nikol

Doporučte tento kurz/lekci svým kamarádům a přátelům:

Co potřebujete na lekci?

Doporučujeme taneční boty na širším podpatku, jehlové podpatky nelze vzhledem k povrchu v sále použít. Vhodné jsou krátké šaty odhalující kolena a umožňující volný pohyb, tílko a sukně či legíny.

Proč se vyplatí pravidelný kurz?

S jakýmikoli dotazy se na nás neváhejte obrátit telefonicky, osobně nebo mailem. Jsme tu pro Vás.

Nikol Mikesková

Nikol Mikesková

S Nikol Mikeskovou se můžete podrobně seznámit :-) v tomto videorozhovoru. Motto: Nezapomínejme, že i to, co máme nyní, bylo kdysi předmětem naší touhy.

Více na profilu lektora