Centrum Tance logo
Začíná 27. 09. 2022
Latin Flirt Dance

Latin Flirt Dance

(NP79262, otevřená lekce, začátek: 27. 9. 2022, konec: 27. 9. 2022)

Přijďte si zatančit po náročném dni v práci, nebo s dětmi doma, hodit starosti za hlavu a užít si hodinu plnou pozitivní energie. V kurzu se naučíte krátké choreografie inspirované latinskoamerickými tanci s prvky flirtu. Zatančíte si chachu, rumbu, sambu, paso doble a jive na moderní hudbu. Kurz je určen pro všechny… (pokračování níže)

úterý 27. 09. | 17:00
60 minut

Tereza Putryk
Tereza Putryk

250 Kč

Latin Flirt Dance O kurzu

Přijďte si zatančit po náročném dni v práci, nebo s dětmi doma, hodit starosti za hlavu a užít si hodinu plnou pozitivní energie.

V kurzu se naučíte krátké choreografie inspirované latinskoamerickými tanci s prvky flirtu. Zatančíte si chachu, rumbu, sambu, paso doble a jive na moderní hudbu. Kurz je určen pro všechny pokročilosti.

Těším se na Vás!

Doporučte tento kurz/lekci svým kamarádům a přátelům:

Co potřebujete na lekci?

Doporučujeme taneční boty na širším podpatku, jehlové podpatky nelze vzhledem k povrchu v sále použít. Z důvodu zabezpečení nepoškrábání podlahy je nutné mít chrániče na podpatcích (chrániče stojí cca 100 Kč) u svých tanečních bot. Pokud byste chrániče neměli, budete vyzváni lektorem, abyste boty sundali. Vhodné jsou krátké šaty odhalující kolena a umožňující volný pohyb, tílko a sukně či legíny.

Tereza Putryk

Tereza Putryk

Vzkaz pro klienty Přijďte vyzkoušet jednotlivé lekce a styly a uvidíte sami, tanec je zábava, při které se nenásilně zapotíte! :-) Těším se na Vás!!! Motto: S úsměvem jde všechno líp! :-)   Dosažené vzdělání, získané certifikáty opravňující k výuce Dosažení nejvyšší - mezinárodní - třídy M v Latinskoamerických tancích. V České republice…

Více na profilu lektorky