Latin dance sólo
Latin dance sólo: mírně pokročilí a výše
Kurz "Latin dance sólo: mírně pokročilí a výše" již bohužel skončil. Níže na stránce naleznete aktuální nabídku podobných kurzů.

Latin dance sólo: mírně pokročilí a výše

(NP79891, pravidelný kurz, začátek: 3. 5. 2023, konec: 28. 6. 2023)

Do kurzu lze nastoupit i v jeho průběhu, ale pokud nemáte vytrénovanou pohybovou paměť (alespoň trochu), může pro vás být lekce náročnější.

Chcete si zopakovat základy latinskoamerických tanců, ale váš partner se odmítá přidat? No tak ho nechte doma a přijďte mezi príma lidi, kteří budou sdílet vaše nadšení a zájem. Těšte se na tance samba, cha cha, rumba, paso doble a jive.

Učit se budeme kroky i taneční techniku, časem choreografie a kdo vydrží, tak je možnost i vystupovat a soutěžit (to probereme případně na lekci), hlavně ale budeme tančit pro radost. Zopakujeme základní kroky, které jsme se naučily loni (nové ženy se mezi nás ale nebojte) a vrhneme se na jejich rozvíjení. Budeme se učit nové figury a zlepšovat jejich provedení.

Všichni bez ohledu na pokročilost a ambice jste vítáni. Kurz pouze není vhodný pro úplné začátečníky.

Tereza Putryk

Tereza Putryk

Vzkaz pro klienty: Přijďte vyzkoušet jednotlivé lekce a styly a uvidíte sami, tanec je zábava, při které se nenásilně zapotíte! :-) Těším se na Vás!!! Motto: S úsměvem jde všechno líp! :-) Dosažené vzdělání, získané certifikáty opravňující k výuce Dosažení nejvyšší - mezinárodní - třídy M v Latinskoamerických tancích. V České republice s mým…

Více na profilu lektorky

Aktuální nabídka podobných kurzů