Centrum Tance logo
Orientální Fusion Medley

Orientální Fusion Medley

(OP74823, pravidelný kurz, začátek: 14. 9. 2021, konec: 14. 12. 2021)

Medley v překladu znamená mix skladeb. Těšit se tedy můžete na pestrobarevný výběr romantických i dynamických skladeb pro tanec s hedvábnými rekvizitami (po domluvě k zapůjčení). Součástí kurzu je také taneční trénink na zlepšení držení těla a koordinaci. Kurz je určený pro všechny milovnice tance s rekvizitami. V průběhu kurzu… (pokračování níže)

úterý 28. 09. | 20:00
75 minut

Katka Derouet
Katka Derouet
2 990 Kč

2 563 Kč

Orientální Fusion Medley O kurzu

Medley v překladu znamená mix skladeb. Těšit se tedy můžete na pestrobarevný výběr romantických i dynamických skladeb pro tanec s hedvábnými rekvizitami (po domluvě k zapůjčení). Součástí kurzu je také taneční trénink na zlepšení držení těla a koordinaci. Kurz je určený pro všechny milovnice tance s rekvizitami. V průběhu kurzu se budeme věnovat technice, kreativitě a naučíme několik choreografií, ze kterých vytvoříme velké závěrečné Fusion Medley, tedy různorodou taneční směs.

Orientální tanec bez choreografií

Výuka je zaměřena na správné a přesné provedení jednotlivých prvků, spojení prvků do kombinací.

Cílem lekce je rozhýbat a uvolnit celé tělo při tanci, vcítit se do hudby, zatančit si a přitom relaxovat.

Doporučte tento kurz/lekci svým kamarádům a přátelům:

Co potřebujete na lekci?

Jakýkoliv pohodlný oděv, který nebrání v pohybu (tričko, tílko, širší sukni nebo elastické kalhoty, legíny), měkkou obuv se světlou podrážkou, vhodné jsou taneční piškoty nebo footundeez, ale tančit se dá i bosky. Elegantním doplňkem je třásňový šál nebo šátek přes boky. S sebou je dobré mít pití.

Katka Derouet

Katka Derouet

Katka Derouet (Krejčová) patří ke hvězdám české orientální taneční scény. Její taneční styl a láska k orientálnímu tanci uchvacuje stále více tanečnic po celém světě. Vystupuje a vyučuje nejen u nás, ale i v zahraničí více než 19 let (Německo, Slovensko, Polsko, Maďarsko, Anglie, Francie, Itálie, Indie, Srbsko, Hong Kong, Čína, Singapur…).…

Více na profilu lektora