Centrum Tance logo
Orientální Fusion Medley

Orientální Fusion Medley

(OP74823, pravidelný kurz, 23. 11. - 14. 12. online přenos)

Medley v překladu znamená mix skladeb. Těšit se tedy můžete na pestrobarevný výběr romantických i dynamických skladeb pro tanec s hedvábnými rekvizitami (po domluvě k zapůjčení). Součástí kurzu je také taneční trénink na zlepšení držení těla a koordinaci. Kurz je určený pro všechny milovnice tance s rekvizitami. V průběhu kurzu… (pokračování níže)

úterý 07. 12. | 20:00
75 minut

Katka Derouet
Katka Derouet
2 990 Kč

428 Kč

Do kurzu není možné se přihlásit, protože je již plně obsazen.

Lekce kurzu na sebe navazují kvůli výuce choreografie.

Orientální Fusion Medley O kurzu

Medley v překladu znamená mix skladeb. Těšit se tedy můžete na pestrobarevný výběr romantických i dynamických skladeb pro tanec s hedvábnými rekvizitami (po domluvě k zapůjčení). Součástí kurzu je také taneční trénink na zlepšení držení těla a koordinaci. Kurz je určený pro všechny milovnice tance s rekvizitami. V průběhu kurzu se budeme věnovat technice, kreativitě a naučíme několik choreografií, ze kterých vytvoříme velké závěrečné Fusion Medley, tedy různorodou taneční směs.

Orientální tanec bez choreografií

Výuka je zaměřena na správné a přesné provedení jednotlivých prvků, spojení prvků do kombinací.

Cílem lekce je rozhýbat a uvolnit celé tělo při tanci, vcítit se do hudby, zatančit si a přitom relaxovat.

Doporučte tento kurz/lekci svým kamarádům a přátelům:

Co potřebujete na lekci?

Jakýkoliv pohodlný oděv, který nebrání v pohybu (tričko, tílko, širší sukni nebo elastické kalhoty, legíny), měkkou obuv se světlou podrážkou, vhodné jsou taneční piškoty nebo footundeez, ale tančit se dá i bosky. Elegantním doplňkem je třásňový šál nebo šátek přes boky. S sebou je dobré mít pití.

Proč se vyplatí pravidelný kurz?

S jakýmikoli dotazy se na nás neváhejte obrátit telefonicky, osobně nebo mailem. Jsme tu pro Vás.

Katka Derouet

Katka Derouet

Katka Derouet (Krejčová) patří ke hvězdám české orientální taneční scény. Její taneční styl a láska k orientálnímu tanci uchvacuje stále více tanečnic po celém světě. Vystupuje a vyučuje nejen u nás, ale i v zahraničí více než 19 let (Německo, Slovensko, Polsko, Maďarsko, Anglie, Francie, Itálie, Indie, Srbsko, Hong Kong, Čína, Singapur…).…

Více na profilu lektora