Centrum Tance logo
Začíná 12. 09. 2022
Orientální tanec: pokročilí

Orientální tanec: pokročilí

(OP78059, otevřený kurz, začátek: 12. 9. 2022, konec: 30. 1. 2023)

Protančení, technika a kombinace bez choreografií - hedvábné vějíře prostřídá orientální flamenco s klasickým vějířem.  S sebou doporučuji běžné oblečení na orientální tančení a máte-li vlastní hedvábný/klasický vějíř (na místě budou k zapůjčení tréninkové). Těší se na Vás Johanka, lektorka s akreditací MŠMT, která v Centru… (pokračování níže)

pondělí 12. 09. | 17:00
60 minut

Johanka Řezníčková
Johanka Řezníčková

4 390 Kč

Orientální tanec: pokročilí O kurzu

Protančení, technika a kombinace bez choreografií - hedvábné vějíře prostřídá orientální flamenco s klasickým vějířem. 

S sebou doporučuji běžné oblečení na orientální tančení a máte-li vlastní hedvábný/klasický vějíř (na místě budou k zapůjčení tréninkové).

Těší se na Vás Johanka, lektorka s akreditací MŠMT, která v Centru Tance vyučuje již od roku 2004. Na lekce se oblékněte pohodlně, doporučujeme volnou sukni, nebo legíny a přiléhavější tílko, či tričko. Obout doporučujeme měkké taneční piškoty.

Doporučte tento kurz/lekci svým kamarádům a přátelům:

Co potřebujete na lekci?

Jakýkoliv pohodlný oděv, který nebrání v pohybu (tričko, tílko, širší sukni nebo elastické kalhoty, legíny), měkkou obuv se světlou podrážkou, vhodné jsou taneční piškoty nebo footundeez, ale tančit se dá i bosky. Elegantním doplňkem je třásňový šál nebo šátek přes boky. S sebou je dobré mít pití.

Johanka Řezníčková

Johanka Řezníčková

Jako zrozenec ohnivého Berana jdu do všeho po hlavě a s pořádnou dávkou nadšení.(-: Od roku 2001 jsem tančila v několika tanečních školách a od roku 2004 učím. Ráda stále poznávám rozdílné styly výuky orientálního i jiných tanců a cvičení (salsa, samba axé, pilates, jóga...), ale myslím, že všechny spojuje právě láska k pohybu a možnost vyjádřit…

Více na profilu lektora