PlLOXING®
PlLOXING®: Valentýnská výzva!
Kurz "PlLOXING®: Valentýnská výzva!" již bohužel skončil.

PlLOXING®: Valentýnská výzva!

(PLXP77268, otevřená lekce, Pondělí až pátek 14.–18. 2. 17:00–17:50)

Oslaďte si svátek lásky parádní fitness výzvou! Lektor Jiří Vébr vás dostane do stavu naprosté endorfinové extáze, a to hned pětkrát v jediném týdnu.

Od pondělí 14. února do pátku 18. února, 5 dnů po sobě, vždy v čase 17:00–17:50 si přijďte do Centra Tance na Václavském náměstí 36 v Praze zacvičit Piloxing. Lekce jsou v rámci valentýnské výzvy zdarma. Jen je nutné se registrovat předem.

A co je kromě skvělé kondice a nálady ještě ve hře? Můžete vyhrát nejen sami nad sebou a pětkrát za sebou, ale také PILOXING KNOCKOUT RUKAVIČKY!

Toto cvičení se cvičí s hudbou a kloubí v sobě box, pilates a tanec. Jedná se o vysoce účinné a intenzivní kardio fitness cvičení, propojující pilates, box a taneční pohyby, které udržují vaši tepovou frekvenci na vysoké úrovni. Mnoho lidí říká, že je cvičení nadchlo a že jim dalo impuls pro další pokračování nejen pro jeho fyzickou náročnost, ale taky proto, že je zábavné. V tomto tréninku se rychle přechází mezi třemi naprosto odlišnými disciplínami, což udržuje tělo v neklidu a mysl vzrušenou. V průběhu pěti dnů zažijete hned tři druhy piloxingu