Pilates na strojích
Pilates na strojích
Kurz "Pilates na strojích" již bohužel skončil. Níže na stránce naleznete aktuální nabídku podobných kurzů.

Pilates na strojích

(PP81144, speciál, začátek: 12. 9. 2023, konec: 28. 11. 2023)

Lekce na strojích probíhají v malých skupinkách o maximálním počtu 5 klientů, což zaručuje důkladnou péči a individuální přístup lektora po celý čas lekce. Uhrazené zameškané lekce v případě úhrady celého kurzu si lze nahradit. Do kurzu lze nastoupit kdykoli v jeho průběhu. 

Cvičení pilates na speciálních strojích napomáhá zintenzivnit či oživit běžné lekce pilates. Cvičení na strojích může sloužit jako forma rehabilitačního cvičení.

Dále je možné na strojích provozovat kardio cvičení při minimálním zatížení kloubů. Jde o aktivitu vhodnou jako doplněk k dalším sportům či tanci. Díky speciální konstrukci jednotlivých strojů je možné efektivně posilovat různé svalové skupiny či protahovat zkrácené svaly. Vše záleží na domluvě speciálně vyškoleného lektora s klientem - cvičení může být jemné, rehabilitační, nebo naopak kondiční.

A co o svých lekcích říká sám lektor? 

"Mé lekce pilates jsou velmi intenzivní, jelikož kladu důraz na stabilitu a aktivaci centra, neutrální nastavení těla a efektivní dýchání. Každou lekci se snažím vybalancovat tak, aby pomohla zachovat či obnovit přirozené a zdravé křivky páteře. Chci po klientech, aby se soustředili na své tělo, aby ho vnímali a naslouchali mu. Také chci, aby o svém těle přemýšleli a respektovali ho." 

Štěpán Kunstýř

Štěpán Kunstýř

PhDr. Štěpán Kunstýř Od patnácti let jsem se věnoval tanečnímu sportu - dosáhl jsem nejvyšší mezinárodní třídy v latinsko-amerických tancích, účastnil se mnoha domácích mistrovství a úspěšně reprezentoval Českou republiku na řadě zahraničních soutěží po celé Evropě. Měl jsem možnost spolupracovat se špičkovými trenéry a později sám jako trenér a…

Více na profilu lektora