<img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=1516017178694353&ev=PageView&noscript=1" />
Centrum Tance
search
clear
Kalifornská zumba párty!

Alfredo
Daniela Česneková, Alfredo

550

info Tento kurz již skončil,
proto není možné se do něj
přihlásit.

Kalifornská zumba párty!

O kurzu

Zveme Vás na kalifornskou zumba párty s Alfredem Padillou a Danielou Česnekovou!
Kdo přijde v červenobílé kombinaci, dostane dárek od instruktorů!

Přijďte si zatančit, dobít energii, propotit trička, rozesmát tvář s kvalifikovanými instruktory zumby, které samotný Beto Peréz (zakladatel zumby) vybral jako školící instruktory.
Zumba je skvělá párty! – Jak vypadá taková zumba párty v kalifornském stylu můžete zažít s Alfredem Padillou (USA, Kalifornie).
Zumba je silně návyková! Zumba nabízí jedinečné propojení aerobního cvičení s latinsko-americkými tanci na principu přerušovaného kardio tréninku. Spálit až 500 kalorií může být zábavné.

Zumba nás baví!

Akční cena 490,- při přihlášení do 10.12.2010! Od 11.12. cena 550 Kč.

Zumba

Zumba je zábava! Při hodině propotíte veškeré oblečení, spálíte až 500 kalorií a přitom budete zářit úsměvem od ucha k uchu. Při hodině si totiž ani neuvědomíte, že cvičíte, nemusíte přemýšlet nad žádnými složitými kroky a budete se cítit jako na party. Zumba je úžasná pro mysl, tělo i duši. Po cvičení se nebude moci dočkat další lekce!

Zumba je dynamický fitness program, který v sobě spojuje prvky aerobního cvičení a latinsko-amerických tanců. Využívá základní kroky salsy, reggaetonu, merengue a cumbie (v pokročilejších hodinách se zapojí další prvky, např. břišních tanců či tanga). Zumba je založena na principu přerušovaného kardio tréninku, kde se střídá svižná část s pomalou a v této kombinaci dochází ke spalování tuků a efektivnímu formování celého těla. 

Nemusíte se ale bát, že byste během lekce nestíhali! Aby se vám v Zumbě dařilo, nemusíte umět tancovat. Na hodinách se začíná nejprve s velmi jednoduchými sestavami, které se postupně doplňují o nové prvky, a zvládnout je tak může opravdu každý. Na lekci Zumby nepotřebujete mít žádné taneční či fitness zkušenosti, je navržena pro každého bez rozdílu věku, váhy či kondice. 

Co s sebou?

Doporučujeme pohodlný oděv umožňující volný pohyb - tričko, tílko, top, legíny, tepláky, kalhoty a sálovou taneční obuv s odpruženou podrážkou (nebo sportovní sálovou obuv). Nevhodné jsou taneční piškoty. Při tanci se zapotíte - pití a ručník je nezbytnou součástí Vaší zumba výbavy.

Daniela Česneková

Zumba® Education Specialist - oficiálny školiteľ Zumba® inštruktorov pre Slovensko, Českú Republiku a Slovinsko Ako sa to všetko začalo (môj Zumba príbeh)... Mala som možnosť absolvovať výmenný program v USA, z ktorého som si priniesla mnoho skvelých zážitkov a skúseností. Ale keby sa ma niekto spýtal, čo bolo pre mňa najväčším prínosom bez…

Alfredo

Alfredo

Více než 15 let jsem se účastnil v soutěžních sportech (fotbal, americký fotbal, košíková). Více než 15 let spolupracuji s tanečními studii a vystupuji (merengue, salsa, cumbia, soutěže ve společenských tancích). Dokážu zaujmout, nadchnout a jsem pečlivý. HIGHLIGHTS • ZUMBA Education Specialist 2010. • IDEA conventions 2008, 2009 and 2010…