Street dance
Street Fusion
Kurz "Street Fusion" již bohužel skončil. Níže na stránce naleznete aktuální nabídku podobných kurzů.

Street Fusion

(RB80301, otevřená lekce, začátek: 22. 3. 2023, konec: 22. 3. 2023)

Na lekci se dotkneme různých tanečních stylů, jako je například Hip hop, Dancehall, LA style a podobně, a vše společně zkombinujeme do dynamické choreografie.
Díky kombinaci rytmické hudby, energie a kreativity je tato lekce skvělou příležitostí pro každého, kdo se chce naučit nové pohyby a zároveň se bavit. Své nově nabyté dovednosti můžeš navíc využít třeba i v tanečním klubu!

Ať už jsi ostřílený tanečník, či teprve začínáš, neváhej dorazit! Val a Abdel Tě choreografií provedou postupně a každý krok pečlivě vysvětlí, takže se ji zvládne naučit kdokoliv. 


EN: This high-energy dance class is the perfect fusion of all styles of dance, such as Hip hop, Dancehall, LA style etc, all brought together in a choreography.
With the perfect blend of music, energy and creativity, you'll feel like a superstar as you learn new moves and build your confidence on the dance floor. Moreover, you can even use the newly acquired skills in a dance club.

Whether you're a seasoned dancer or just starting out, this class is perfect for all skill levels. Abdel and Val's expert instruction will guide you through the choreography with ease and break it down into simple, easy to follow steps that anyone can master.

Valerie Baráková

Valerie Baráková

Valerie má za sebou školu lektora a tanečníka Filipa Jankoviče. Vyučuje lekce twerku, street dance, commercial dance (MTV dance) a high heels.Všechny lekce jsou vhodné jak pro začátečníky, tak pro jedince, kteří už zkušenosti s tancem mají.Momentálně dokončuje kurz fitness instruktora s akreditací MŠMT ČR. Mé lekce Při výuce dbám na správnou…

Více na profilu lektora