Centrum Tance logo
DAP Team - Newbies

DAP Team - Newbies

(RI63622, taneční skupina, začátek: 16. 4. 2020, konec: 23. 6. 2020)

Newbies jsou otevřenou složkou Dance Academy Prague (DAP). Lze přistoupit kdykoli v průběhu trimestru. Offline tréninky: Čtvrtek 4. 6., 11. 6., 18. 6., 25. 6. 18:45-19:45 CT Praha, Václavské nám. 36. Online tréninky: Úterý 2. 6., 9. 6., 16. 6., 23. 6. 18:30-19:30 přes aplikaci ZOOM.    

úterý 02. 06. | 18:30
60 minut

Online lekce
Naya
Naya

2 300 Kč

Do kurzu není možné se přihlásit, protože je již plně obsazen.

DAP Team - Newbies O kurzu

Newbies jsou otevřenou složkou Dance Academy Prague (DAP). Lze přistoupit kdykoli v průběhu trimestru.

  • Offline tréninky: Čtvrtek 4. 6., 11. 6., 18. 6., 25. 6. 18:45-19:45 CT Praha, Václavské nám. 36.
  • Online tréninky: Úterý 2. 6., 9. 6., 16. 6., 23. 6. 18:30-19:30 přes aplikaci ZOOM.

 

 

Street dance

Street dance aneb tanec ulice či pouliční tanec je pojem zastřešující velkou rodinu moderních a velmi dynamických tanců. Street dance je také životní styl a způsob oblékání. Jeho vyznavači často sledují nejnovější trendy módy.

Street dance je to pravé pro vás, pokud máte rádi moderní hudbu, chcete vybouřit své emoce, být v komunitě lidí, kteří jsou naladěni na stejnou vlnu. Nemějte strach, že je to tanec pouze pro teenagery. Na lekce často přichází maminky s dcerami a tráví tak společně čas pohybem. Na hodinách se zapotíte, poněvadž se jedná o tanec rychlý a dynamický. Nemine vás také spousta zábavy a legrace. Taneční kreace z hodin pak můžete využít v klubech a diskotékách. Tanečníci mezi sebou často soupeří v tzv. „battle“, což je vlastně taneční náhražka pouliční rvačky. Jednotliví účastníci se předhání v propracovanosti a náročnosti tanečních prvků. Battle vznikl mezi tanečníky break dance. 

Ve street dance rozlišujeme „Old school“ styly a „New school“ styly. New school styly vznikaly v reakci na vyvíjející se hudební kulturu. Tanečníci reagovali a stále reagují na nejnovější hudební trendy a podle nich upravují svůj taneční projev. Do Old school patří zejména break dance, hype, electric boogie, poping, locking. Mezi New school styly patří hlavně house dance, LA style a dancehall. 

Co s sebou?

Doporučujeme sportovně taneční oblečení z dobře savého materiálu - tričko, tepláky, taneční boty s odpruženou podrážkou, tenisky, sálovou sportovní obuv apod. Během tance se zapotíte, proto doporučujeme vzít si s sebou ručník.

Doporučte tento kurz/lekci svým kamarádům a přátelům:

Naya

Naya

Jsem tanečnicí tělem i duší. Nechybí mi dostatek motivace, nadšení a pozitivní energie. Vše ráda předávám svým studentům, stejně zapáleným tanečníkům a kolegům, kteří jsou pro mě neustálou inspirací. Rozvíjím se ve freestylu a choreografii u stylů jako Hip Hop, House, Vogue, New Style Hustle, Modern a Experimental.Mám vysokoškolské vzdělání. V…

Více na profilu lektora