Centrum Tance logo
Začíná 09. 06. 2020
Magenta dance time od T-Mobile

Magenta dance time od T-Mobile

(RI68420, dap online lekce, začátek: 9. 6. 2020, konec: 9. 6. 2020)

Magenta Dance Time – lekce pro děti od T-Mobile Online lekce se koná na ZOOM. Stačí kliknout na tento odkaz. Přejeme příjemný zážitek.

úterý 09. 06. | 16:30
60 minut

Online lekce
Terry
Terry
Výše příspěvku na tuto online lekci je dobrovolná.
Číslo účtu: 2700123596/2010 Fio banka
Variabilní symbol: 886292
Informace k online lekcím

Lektoři jsou připraveni na živé vysílání z domova po dobu celorepublikové karantény. Lekce jsou uzpůsobeny domácímu prostředí. Zvládne je každý ve svém pokoji.


Online lekce se koná na ZOOM.


Stačí kliknout na tento odkaz.


Přejeme příjemný zážitek.

Magenta dance time od T-Mobile O kurzu

Magenta Dance Time – lekce pro děti od T-Mobile

Online lekce se koná na ZOOM.

Stačí kliknout na tento odkaz.

Přejeme příjemný zážitek.

Street dance

Street dance aneb tanec ulice či pouliční tanec je pojem zastřešující velkou rodinu moderních a velmi dynamických tanců. Street dance je také životní styl a způsob oblékání. Jeho vyznavači často sledují nejnovější trendy módy.

Street dance je to pravé pro vás, pokud máte rádi moderní hudbu, chcete vybouřit své emoce, být v komunitě lidí, kteří jsou naladěni na stejnou vlnu. Nemějte strach, že je to tanec pouze pro teenagery. Na lekce často přichází maminky s dcerami a tráví tak společně čas pohybem. Na hodinách se zapotíte, poněvadž se jedná o tanec rychlý a dynamický. Nemine vás také spousta zábavy a legrace. Taneční kreace z hodin pak můžete využít v klubech a diskotékách. Tanečníci mezi sebou často soupeří v tzv. „battle“, což je vlastně taneční náhražka pouliční rvačky. Jednotliví účastníci se předhání v propracovanosti a náročnosti tanečních prvků. Battle vznikl mezi tanečníky break dance. 

Ve street dance rozlišujeme „Old school“ styly a „New school“ styly. New school styly vznikaly v reakci na vyvíjející se hudební kulturu. Tanečníci reagovali a stále reagují na nejnovější hudební trendy a podle nich upravují svůj taneční projev. Do Old school patří zejména break dance, hype, electric boogie, poping, locking. Mezi New school styly patří hlavně house dance, LA style a dancehall. 

Co s sebou?

Doporučujeme sportovně taneční oblečení z dobře savého materiálu - tričko, tepláky, taneční boty s odpruženou podrážkou, tenisky, sálovou sportovní obuv apod. Během tance se zapotíte, proto doporučujeme vzít si s sebou ručník.

Doporučte tento kurz/lekci svým kamarádům a přátelům:

Terry

Terry

Jsem tanečnice, lektorka a choreografka. Všechny tyto pojmy pro mě spolu úzce souvisí a jsou součástí mého tanečního růstu. Tancuji již od svých 10 let. Od té doby jsem se věnovala mnoha tanečním stylům (od baletu, přes contemporary, latinu až k hip hopu).  Taneční styl Hip hop, který mě baví nejvíc a který dělám naplno, se intenzivně věnuji již 5…

Více na profilu lektora