<img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=1516017178694353&ev=PageView&noscript=1" />
Centrum Tance
Začíná 05. 09. 2019
NÁBOR DO DAP TÝMŮ na sezónu 2019/2020

NÁBOR DO DAP TÝMŮ na sezónu 2019/2020

(RP60914, workshop dance academy, začátek: 5. 9. 2019, konec: 5. 9. 2019)

Chceš být tanečníkem? Chceš být součástí tanečního teamů Dance Academy Prague by Yemi A. D.? Chceš vystupovat, ukázat a měřit schopnosti s jiným tanečními skupinami na soutěžích a získat si obdiv, prestiž i pohár? Přihlas se! Přijď! Ukaž se! Věkové rozdělení teamů: Děti 5-9 let (DAP Kids) Junioři 10-14 let (Street Berries… (pokračování níže)

čtvrtek 05. 09. | 13:00
480 minut

Yemi A. D.
Yemi A. D.

0

NÁBOR DO DAP TÝMŮ na sezónu 2019/2020 O kurzu

Chceš být tanečníkem? Chceš být součástí tanečního teamů Dance Academy Prague by Yemi A. D.? Chceš vystupovat, ukázat a měřit schopnosti s jiným tanečními skupinami na soutěžích a získat si obdiv, prestiž i pohár?

Přihlas se! Přijď! Ukaž se!

Věkové rozdělení teamů:

  • Děti 5-9 let (DAP Kids)
  • Junioři 10-14 let (Street Berries a Bubblegums)
  • Dospělí 15-26 let (Smoothies, Chilies a Biskidz).
  • Začátečníci (Newbies)
  • Bez věkového omezení (Foundies)
    I v letošním roce otevíráme čistě Battlovou složku Foundies, která nemá věkové omezení, ale bude čistě založená na přípravu do tanečních Battlů.

Rozřazujeme tanečníky do teamů i podle jejich tanečních zkušeností. Někdy se tedy může stát, že například juniora přesuneme do dospělé taneční složky již v jeho 13 letech.

Kategorie: 5 - 9 let
Děti od 5 do 9 let se náboru neúčastní. Jejich přijetí proběhne formou zápisu do DAP Týmu Starkids. Zapsat tyto děti lze oba náborové dny v čase 13:00 - 15:00.

Kategorie: 10 - 14 let
Registrace: 13:00 - 14:20
Nábor: 14:30 - 17:00

Kategorie: 15 +
Registrace: 16:00 - 16:50
Nábor: 17:00 - 19:30

JAK TO CELÉ PROBÍHÁ?
Naučíš se 2-3 krátké choreografie a ukážeš i svůj vlastní osobitý freestyle. Na základě toho tě naši lektoři zařadí do tréninkového programu. Buď se ti podaří dostat do našich DAP Týmů, anebo dostaneš doporučení na vyhovující open classový program. Na úplné začátečníky čeká taneční složka Newbies.

Street dance

Street dance aneb tanec ulice či pouliční tanec je pojem zastřešující velkou rodinu moderních a velmi dynamických tanců. Street dance je také životní styl a způsob oblékání. Jeho vyznavači často sledují nejnovější trendy módy.

Street dance je to pravé pro vás, pokud si chcete zlepšit kondici, shodit nějaké to kilo navíc a máte rádi moderní hudbu. Nemějte strach, že je to tanec pouze pro teenagery. Na lekce často přichází maminky s dcerami a tráví tak společně čas pohybem. Na hodinách se zapotíte, poněvadž se jedná o tanec rychlý a dynamický. Nemine vás také spousta zábavy a legrace. Taneční kreace z hodin pak můžete využít v klubech a diskotékách. Tanečníci mezi sebou často soupeří v tzv. „battle“, což je vlastně taneční náhražka pouliční rvačky. Jednotliví účastníci se předhání v propracovanosti a náročnosti tanečních prvků. Battle vznikl mezi tanečníky break dance. 

Ve street dance rozlišujeme „Old school“ styly a „New school“ styly. New school styly vznikaly v reakci na vyvíjející se hudební kulturu. Tanečníci reagovali a stále reagují na nejnovější hudební trendy a podle nich upravují svůj taneční projev. Do Old school patří zejména break dance, hype, electric boogie, poping, locking. Mezi New school styly patří hlavně house dance, LA style a dancehall. 

Co s sebou?

Doporučujeme sportovně taneční oblečení z dobře savého materiálu - tričko, tepláky, taneční boty s odpruženou podrážkou, tenisky, sálovou sportovní obuv apod. Během tance se zapotíte, proto doporučujeme vzít si s sebou ručník.

Doporučte tento kurz/lekci svým kamarádům a přátelům:

Yemi A. D.

Yemi A. D.

Yemi Akinyemi Dele je známý choreograf, režisér, performer a umělec. Narodil se v Liberci otci z Nigérie a české matce. Díky svému multikulturnímu původu zakomponoval do svého umění mnoho různých kultur z regionů z celého světa. Vystupoval v Paříži, Londýně, Barceloně, Los Angeles, Tokyu, Šanghaji, Bombaji a mnohých dalších. V roce 2010 vytvořil…

Více na profilu lektora