<img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=1516017178694353&ev=PageView&noscript=1" />
Centrum Tance
search
clear
Začíná 22. 05. 2019
Street Jazz

event středa 22. 05. | 20:30
90 minut

Filip Lacina
Filip Lacina

450

Street Jazz

O kurzu

Přinášíme jedinečný workshop s Filipem Lacinou, dnes již celebritou mezi tanečníky. Přijď načerpat světovou atmosféru stylu Street jazz!

Filip Lacina, choreograf, tanečník a také bývalý člen JAD Dance Company, který nyní působí v Los Angeles, je na pár dní zpět v ČR!!!

Připravili si pro Vás jedinečnou lekci Street jazz s tímto skvělým tanečníkem u nás, v DAPu!

Filipův osobitý a dynamický styl je kombinací hip hopu a jazz funku. Jeho choreografie se zaměřují především na smyslnost, sex appeal a projev hravé osobnosti. 

  • Cena při úhradě do 13. 5. 2019: 400 Kč
  • Cena při úhradě od 14. 5. do 22.5. 2019: 450 Kč 
  • Zvýhodněná cena pro členy DAP teamu: sleva 20% 

 

Street dance

Street dance aneb tanec ulice či pouliční tanec je pojem zastřešující velkou rodinu moderních a velmi dynamických tanců. Street dance je také životní styl a způsob oblékání. Jeho vyznavači často sledují nejnovější trendy módy.

Street dance je to pravé pro vás, pokud si chcete zlepšit kondici, shodit nějaké to kilo navíc a máte rádi moderní hudbu. Nemějte strach, že je to tanec pouze pro teenagery. Na lekce často přichází maminky s dcerami a tráví tak společně čas pohybem. Na hodinách se zapotíte, poněvadž se jedná o tanec rychlý a dynamický. Nemine vás také spousta zábavy a legrace. Taneční kreace z hodin pak můžete využít v klubech a diskotékách. Tanečníci mezi sebou často soupeří v tzv. „battle“, což je vlastně taneční náhražka pouliční rvačky. Jednotliví účastníci se předhání v propracovanosti a náročnosti tanečních prvků. Battle vznikl mezi tanečníky break dance. 

Ve street dance rozlišujeme „Old school“ styly a „New school“ styly. New school styly vznikaly v reakci na vyvíjející se hudební kulturu. Tanečníci reagovali a stále reagují na nejnovější hudební trendy a podle nich upravují svůj taneční projev. Do Old school patří zejména break dance, hype, electric boogie, poping, locking. Mezi New school styly patří hlavně house dance, LA style a dancehall. 

Co s sebou?

Doporučujeme sportovně taneční oblečení z dobře savého materiálu - tričko, tepláky, taneční boty s odpruženou podrážkou, tenisky, sálovou sportovní obuv apod. Během tance se zapotíte, proto doporučujeme vzít si s sebou ručník.

Doporučte tento kurz/lekci svým kamarádům a přátelům:

Filip Lacina

Filip Lacina

O Filipovi: V New Yorku žil Filip pět let a teď se přestěhoval do LA. Za tu dobu jste jej mohli vidět po boku choreografů jako jsou Sheryl Murakami, Jermaine Browne, Luam, Tanisha Scott, Tovaris Wilson , Slam, Bobby Newberry či Dana Foglia. Na české scéně jej můžete z nynější doby znát ze série pořadu Tvoje Tvář má známý hlas. Dále vystupoval…

Více na profilu lektora