Centrum Tance logo
Začíná 06. 09. 2020
Nábor do skupiny DOPE BEAT

Nábor do skupiny DOPE BEAT

(RP69562, nábor, začátek: 6. 9. 2020, konec: 6. 9. 2020)

Chceš patřit do skupiny? Chceš ukázat, co v tobě je? Chceš vystupovat na akcích, parties, večírcích, v divadle, festivalech? Miluješ street dance? Přijď na konkurz do skupiny Martiny Panochové! Bereme do tance zblázněné holky, kluky, ženy, muže, kterým bylo již 18 let. Zatančíte si společně krátkou choreografii, zjistíte,… (pokračování níže)

neděle 06. 09. | 18:00
60 minut

Martina Panochová
Martina Panochová

0 Kč

Nábor do skupiny DOPE BEAT O kurzu

Chceš patřit do skupiny? Chceš ukázat, co v tobě je? Chceš vystupovat na akcích, parties, večírcích, v divadle, festivalech? Miluješ street dance?

Přijď na konkurz do skupiny Martiny Panochové! Bereme do tance zblázněné holky, kluky, ženy, muže, kterým bylo již 18 let.

  • Zatančíte si společně krátkou choreografii, zjistíte, jestli ti sedí styl lektorky, jestli jste naladěni na stejnou notu, jestli máte naladěný stejný komunikační kanál.
  • Předvedeš, co umíš. Budeš mít své cca půlminutové (max. minutové) sólo, ve kterém ukážeš svou choreografii - na tanečním stylu nezáleží, záleží na tobě, jestli to bude street dance, hip hop, dancehall, shuffle ...
  • Do 7 dnů po konkurzu ti pošleme, zda jsi byl přijat do skupiny.

Street dance

Street dance aneb tanec ulice či pouliční tanec je pojem zastřešující velkou rodinu moderních a velmi dynamických tanců. Street dance je také životní styl a způsob oblékání. Jeho vyznavači často sledují nejnovější trendy módy.

Street dance je to pravé pro vás, pokud máte rádi moderní hudbu, chcete vybouřit své emoce, být v komunitě lidí, kteří jsou naladěni na stejnou vlnu. Nemějte strach, že je to tanec pouze pro teenagery. Na lekce často přichází maminky s dcerami a tráví tak společně čas pohybem. Na hodinách se zapotíte, poněvadž se jedná o tanec rychlý a dynamický. Nemine vás také spousta zábavy a legrace. Taneční kreace z hodin pak můžete využít v klubech a diskotékách. Tanečníci mezi sebou často soupeří v tzv. „battle“, což je vlastně taneční náhražka pouliční rvačky. Jednotliví účastníci se předhání v propracovanosti a náročnosti tanečních prvků. Battle vznikl mezi tanečníky break dance. 

Ve street dance rozlišujeme „Old school“ styly a „New school“ styly. New school styly vznikaly v reakci na vyvíjející se hudební kulturu. Tanečníci reagovali a stále reagují na nejnovější hudební trendy a podle nich upravují svůj taneční projev. Do Old school patří zejména break dance, hype, electric boogie, poping, locking. Mezi New school styly patří hlavně house dance, LA style a dancehall. 

Co s sebou?

Doporučujeme sportovně taneční oblečení z dobře savého materiálu - tričko, tepláky, taneční boty s odpruženou podrážkou, tenisky, sálovou sportovní obuv apod. Během tance se zapotíte, proto doporučujeme vzít si s sebou ručník.

Doporučte tento kurz/lekci svým kamarádům a přátelům:

Martina Panochová

Martina Panochová

Vzkaz pro klienty Tanec je energií mého života a tuto energii ráda předávám ostaním a nenechávám si ji jen pro sebe. Přijďte se proto odreagovat, užít si radost nejen z tance, ale také z hudby, hodit za hlavu starosti a problémy všedního dne a načerpat tu nejlepší náladu! Moje lekce jsou nenáročné, preferuji pohodu a příjemnou atmosféru v…

Více na profilu lektora