Centrum Tance logo
DAP team - Newbies (online)

DAP team - Newbies (online)

(RP70582, taneční skupina, začátek: 16. 9. 2020, konec: 16. 12. 2020)

Newbies jsou otevřenou složkou Dance Academy Prague (DAP). Lze přistoupit kdykoli v průběhu trimestru. Newbies je taneční skupina, která se zaměřená na začátečníky.  Během lekcí představí lektor studentům základy takových stylů jako hip hop, house a vogue. Součástí výuky jsou úkoly  a koncepty pro rozvoj freestylu v tanci,… (pokračování níže)

středa 25. 11. | 16:00
75 minut

HBO Naya
HBO, Naya
3 050 Kč

940 Kč

DAP team - Newbies (online) O kurzu

Newbies jsou otevřenou složkou Dance Academy Prague (DAP). Lze přistoupit kdykoli v průběhu trimestru. Newbies je taneční skupina, která se zaměřená na začátečníky.  Během lekcí představí lektor studentům základy takových stylů jako hip hop, house a vogue. Součástí výuky jsou úkoly  a koncepty pro rozvoj freestylu v tanci, cvičení pro fyzickou přípravu těla tanečníka (workout, cviky na pružnost a protahování), také kurz zajišťuje výuku autorské choreografie.

Kategorie: All ages

Důležité termíny:

 • Pravidelné tréninky probíhají 1x týdně v Centru Tance Můstek, Václavské nám. 36, Praha 1: středa 16:00
 • DAP TEAM DAY: 10. 10. 2020 15:00-18:00 
  Centrum Tance Můstek, Václavské nám. 36, Praha 1
 • I. trimestr: 14. 9. - 18. 12. 2020
 • Státní svátek / DAP zavřeno: 28. 9. 2020, 17. 11. 2020
 • Podzimní prázdniny / DAP zavřeno: 28. 10. - 30. 10. 2020
 • Vánoční prázdniny  / DAP zavřeno: 21. 12. 2019 - 3. 1. 2021
 • DAP Vánoční show: BUDE UPŘESNĚNO

Bonus pro členy DAP teamu:

Každý člen DAP teamu obdrží od svého lektora na začátku trimestru 3x volný vstup na DAP class (dle svého výběru) ve formě kartiček. Tyto kartičky budou distribuovány z ruky lektora ve chvíli, kdy budou mít všichni členové týmu uhrazené školné. 

Platební podmínky:

 • při úhradě do 14. 9. 2020 - 2 850 Kč
 • při úhradě do 21. 9. 2020 - 3 050 Kč

Kompletní informace pro členy Dance Academy Prague by Yemi A. D.

Street dance

Street dance aneb tanec ulice či pouliční tanec je pojem zastřešující velkou rodinu moderních a velmi dynamických tanců. Street dance je také životní styl a způsob oblékání. Jeho vyznavači často sledují nejnovější trendy módy.

Street dance je to pravé pro vás, pokud máte rádi moderní hudbu, chcete vybouřit své emoce, být v komunitě lidí, kteří jsou naladěni na stejnou vlnu. Nemějte strach, že je to tanec pouze pro teenagery. Na lekce často přichází maminky s dcerami a tráví tak společně čas pohybem. Na hodinách se zapotíte, poněvadž se jedná o tanec rychlý a dynamický. Nemine vás také spousta zábavy a legrace. Taneční kreace z hodin pak můžete využít v klubech a diskotékách. Tanečníci mezi sebou často soupeří v tzv. „battle“, což je vlastně taneční náhražka pouliční rvačky. Jednotliví účastníci se předhání v propracovanosti a náročnosti tanečních prvků. Battle vznikl mezi tanečníky break dance. 

Ve street dance rozlišujeme „Old school“ styly a „New school“ styly. New school styly vznikaly v reakci na vyvíjející se hudební kulturu. Tanečníci reagovali a stále reagují na nejnovější hudební trendy a podle nich upravují svůj taneční projev. Do Old school patří zejména break dance, hype, electric boogie, poping, locking. Mezi New school styly patří hlavně house dance, LA style a dancehall. 

Co s sebou?

Doporučujeme sportovně taneční oblečení z dobře savého materiálu - tričko, tepláky, taneční boty s odpruženou podrážkou, tenisky, sálovou sportovní obuv apod. Během tance se zapotíte, proto doporučujeme vzít si s sebou ručník.

Doporučte tento kurz/lekci svým kamarádům a přátelům:

HBO

HBO

Aneta HBO Prchalová je tanečnice JAD DC, lektorka a choreografka v různých tanečních skupinách např. Dance Academy Prague by Yemi A. D. Tanci se věnuje od dětství a byla součástí mnoha tanečních show, koncertů, videoklipů, ale i například i divadelního představení nebo reklam. Zaměřuje se na street styles (hip hop, locking, house dance aj.). Její…

Více na profilu lektora
Naya

Naya

S Nayou se můžete podrobně seznámit :-) v tomto videorozhovoru. Jsem tanečnicí tělem i duší. Nechybí mi dostatek motivace, nadšení a pozitivní energie. Vše ráda předávám svým studentům, stejně zapáleným tanečníkům a kolegům, kteří jsou pro mě neustálou inspirací. Rozvíjím se ve freestylu a choreografii u stylů jako Hip Hop, House, Vogue, New…

Více na profilu lektora