Centrum Tance logo
DAP team - Street Berries

DAP team - Street Berries

(RP74608, taneční skupina, 2x týdně: úterý a čtvrtek 16:15-17:30 )

Street Berries jsou soutěžní juniorský team pro pokročilejší tanečníky. Zaměřuje se na street styles (hip hop, locking, house dance aj.). Cílem je zdokonalování se ve freestylu, tančení choreografií, ale také v jejich tvorbě. Individuální styl každého jednoho člena týmu je pro nás velmi důležitý a tak za pomoci lásky k tanci a… (pokračování níže)

úterý 07. 12. | 16:15
75 minut

HBO
HBO

4 490 Kč

Do kurzu není možné se přihlásit, protože je již plně obsazen.
DAP team - Street Berries O kurzu

Street Berries jsou soutěžní juniorský team pro pokročilejší tanečníky. Zaměřuje se na street styles (hip hop, locking, house dance aj.). Cílem je zdokonalování se ve freestylu, tančení choreografií, ale také v jejich tvorbě. Individuální styl každého jednoho člena týmu je pro nás velmi důležitý a tak za pomoci lásky k tanci a hudbě se snažíme vychovat kvalitní tanečníky, kteří se v budoucnu mohou stát také choreografy nebo lektory.

Kategorie: 10 až 14 let

Lektor: HBO

Důležité termíny:

 • Pravidelné tréninky probíhají 2x týdně: úterý a čtvrtek 16:15-17:30 Sál Dance Academy Prague, Praha 1
  Tréninky se nekonají:
  - o státní svátek úterý 28. 9. 2021 a středa 17. 11. 2021
  - v době školních prázdnin (středa 27. 10., čtvrtek 28. 10., pátek 29. 10.)
 • Distanční výuka se koná online přes aplikaci ZOOM, kde jsou tréninky uzpůsobené a zaměřené na:
  • techniku, bez které se žádný tanečník neobejde, 
  • úkoly rozvíjející kreativitu, výzvy, individuální konzultace, hodnocení zaslaných videoprací,
  • vazby a choreografie na malém prostoru, freestyle,
  • stretching, protažení celého těla, zlepšení flexibility a zvětšení rozsahů,
  • workout, posilování celého těla.

Důležité a potřebné informace, které se týkají lekcí a zpráv od nás, naleznete ve svém osobním profilu. Pusťte si video!

Kompletní informace pro členy Dance Academy Prague by Yemi A. D.

Cena:

 • při úhradě do 19. 9. 2021 je cena 4 490 Kč

 

Street dance

Street dance aneb tanec ulice či pouliční tanec je pojem zastřešující velkou rodinu moderních a velmi dynamických tanců. Street dance je také životní styl a způsob oblékání. Jeho vyznavači často sledují nejnovější trendy módy.

Street dance je to pravé pro vás, pokud máte rádi moderní hudbu, chcete vybouřit své emoce, být v komunitě lidí, kteří jsou naladěni na stejnou vlnu. Nemějte strach, že je to tanec pouze pro teenagery. Na lekce často přichází maminky s dcerami a tráví tak společně čas pohybem. Na hodinách se zapotíte, poněvadž se jedná o tanec rychlý a dynamický. Nemine vás také spousta zábavy a legrace. Taneční kreace z hodin pak můžete využít v klubech a diskotékách. Tanečníci mezi sebou často soupeří v tzv. „battle“, což je vlastně taneční náhražka pouliční rvačky. Jednotliví účastníci se předhání v propracovanosti a náročnosti tanečních prvků. Battle vznikl mezi tanečníky break dance. 

Ve street dance rozlišujeme „Old school“ styly a „New school“ styly. New school styly vznikaly v reakci na vyvíjející se hudební kulturu. Tanečníci reagovali a stále reagují na nejnovější hudební trendy a podle nich upravují svůj taneční projev. Do Old school patří zejména break dance, hype, electric boogie, poping, locking. Mezi New school styly patří hlavně house dance, LA style a dancehall. 

 

Doporučte tento kurz/lekci svým kamarádům a přátelům:

Co potřebujete na lekci?

Doporučujeme sportovně taneční oblečení z dobře savého materiálu - tričko, tepláky, taneční boty s odpruženou podrážkou, tenisky, sálovou sportovní obuv apod. Během tance se zapotíte, proto doporučujeme vzít si s sebou ručník.

HBO

HBO

Aneta HBO Prchalová je tanečnice JAD DC, lektorka a choreografka v různých tanečních skupinách např. Dance Academy Prague by Yemi A. D. Tanci se věnuje od dětství a byla součástí mnoha tanečních show, koncertů, videoklipů, ale i například i divadelního představení nebo reklam. Zaměřuje se na street styles (hip hop, locking, house dance aj.). Její…

Více na profilu lektora