Centrum Tance logo
DAP team - Chilies

DAP team - Chilies

(RP74609, taneční skupina, 2x týdně: úterý 19:45-21:00 a čtvrtek 18:45-20:00)

DAP team Chilies je skupina výjimečná pro svůj osobitý styl v žánrech MTV style, vogue, waacking, dancehall a také svými výraznými choreografiemi. Členové Chilies jsou velmi pokročilí tanečníci, výjimeční performeři, kteří mají za sebou nejednu taneční show a mnoho úspěchů v tanečních soutěžích.  Kategorie: 15+ let Lektor:… (pokračování níže)

úterý 07. 12. | 19:45
75 minut

Tomáš Böckl
Tomáš Böckl

4 490 Kč

Do kurzu není možné se přihlásit, protože je již plně obsazen.
DAP team - Chilies O kurzu

DAP team Chilies je skupina výjimečná pro svůj osobitý styl v žánrech MTV style, vogue, waacking, dancehall a také svými výraznými choreografiemi. Členové Chilies jsou velmi pokročilí tanečníci, výjimeční performeři, kteří mají za sebou nejednu taneční show a mnoho úspěchů v tanečních soutěžích. 

Kategorie: 15+ let

Lektor: Tomáš Böckl

Důležité termíny:

 • Pravidelné tréninky probíhají 2x týdně: 2x týdně: úterý 19:45-21:00 a čtvrtek 18:45-20:00 Sál Dance Academy Prague, Praha 1
  Tréninky se nekonají:
  - o státní svátek úterý 28. 9. 2021 a středa 17. 11. 2021
  - v době školních prázdnin (středa 27. 10., čtvrtek 28. 10., pátek 29. 10.)
 • Distanční výuka se koná online přes aplikaci ZOOM, kde jsou tréninky uzpůsobené a zaměřené na:
  • techniku, bez které se žádný tanečník neobejde, 
  • úkoly rozvíjející kreativitu, výzvy, individuální konzultace, hodnocení zaslaných videoprací,
  • vazby a choreografie na malém prostoru, freestyle,
  • stretching, protažení celého těla, zlepšení flexibility a zvětšení rozsahů,
  • workout, posilování celého těla.

Důležité a potřebné informace, které se týkají lekcí a zpráv od nás, naleznete ve svém osobním profilu. Pusťte si video!

Kompletní informace pro členy Dance Academy Prague by Yemi A. D.

Cena:

 • při úhradě do 19. 9. 2021 je cena 4 490 Kč 

Street dance

Street dance aneb tanec ulice či pouliční tanec je pojem zastřešující velkou rodinu moderních a velmi dynamických tanců. Street dance je také životní styl a způsob oblékání. Jeho vyznavači často sledují nejnovější trendy módy.

Street dance je to pravé pro vás, pokud máte rádi moderní hudbu, chcete vybouřit své emoce, být v komunitě lidí, kteří jsou naladěni na stejnou vlnu. Nemějte strach, že je to tanec pouze pro teenagery. Na lekce často přichází maminky s dcerami a tráví tak společně čas pohybem. Na hodinách se zapotíte, poněvadž se jedná o tanec rychlý a dynamický. Nemine vás také spousta zábavy a legrace. Taneční kreace z hodin pak můžete využít v klubech a diskotékách. Tanečníci mezi sebou často soupeří v tzv. „battle“, což je vlastně taneční náhražka pouliční rvačky. Jednotliví účastníci se předhání v propracovanosti a náročnosti tanečních prvků. Battle vznikl mezi tanečníky break dance. 

Ve street dance rozlišujeme „Old school“ styly a „New school“ styly. New school styly vznikaly v reakci na vyvíjející se hudební kulturu. Tanečníci reagovali a stále reagují na nejnovější hudební trendy a podle nich upravují svůj taneční projev. Do Old school patří zejména break dance, hype, electric boogie, poping, locking. Mezi New school styly patří hlavně house dance, LA style a dancehall. 

 

Doporučte tento kurz/lekci svým kamarádům a přátelům:

Co potřebujete na lekci?

Doporučujeme sportovně taneční oblečení z dobře savého materiálu - tričko, tepláky, taneční boty s odpruženou podrážkou, tenisky, sálovou sportovní obuv apod. Během tance se zapotíte, proto doporučujeme vzít si s sebou ručník.

Tomáš Böckl

Tomáš Böckl

Tomáš je choreograf, tanečník a lektor Dance Academy Prague. Tanci se věnuje od svých 5 let, kdy začal se zákaldy baletu a v 7 letech se začal aktivně věnovat standardním tancům a latinskoamerickým tancům. V průběhu 6 let, co se věnoval těmto stylům zjistil, že potřebuje posun a začal hledat něco víc. Našel co potřeboval a tomu se věnuje dodnes -…

Více na profilu lektora