Centrum Tance logo
Začíná 05. 10. 2021
NEW AGE LOCKIN'

NEW AGE LOCKIN'

(RP74634, dap kurz, začátek: 5. 10. 2021, konec: 7. 12. 2021)

Locking je taneční styl, jehož název vychází ze slova „lock“ – ve smyslu zamknout pohyb. V praxi si to můžeme představit jako náhlé „zamrznutí“ v určité pozici, které následuje po rychlém pohybu. Paže jsou pevné a rychlé, kdežto nohy a spodní část těla spíše uvolněná. Původně se tančilo na funkovou hudbu. Tanečníci jsou obvykle… (pokračování níže)

úterý 05. 10. | 19:00
60 minut

Nack'o'flex
Nack'o'flex

2 100 Kč

NEW AGE LOCKIN' O kurzu

Locking

Locking je taneční styl, jehož název vychází ze slova „lock“ – ve smyslu zamknout pohyb. V praxi si to můžeme představit jako náhlé „zamrznutí“ v určité pozici, které následuje po rychlém pohybu. Paže jsou pevné a rychlé, kdežto nohy a spodní část těla spíše uvolněná. Původně se tančilo na funkovou hudbu. Tanečníci jsou obvykle v barevném oblečení s pruhy. Za zakladatele stylu locking je považován Američan Don Campbell, který tento styl vytvořil v 60. letech.

Doporučte tento kurz/lekci svým kamarádům a přátelům:

Co potřebujete na lekci?

Doporučujeme sportovně taneční oblečení z dobře savého materiálu - tričko, tepláky, taneční boty s odpruženou podrážkou, tenisky, sálovou sportovní obuv apod. Během tance se zapotíte, proto doporučujeme vzít si s sebou ručník.

Nack'o'flex

Nack'o'flex

Freestyle tanečník. Momentálně se zaměřuje na rozvoj nového tanečního stylu a to Memphis Jookin' z USA. Mimo to se také dlouhodobě věnuje Lockinu, se kterým se podíval i na zahraniční battly jako je třeba Juste Debout. Snaží se, se v lidech probudit kreativitu. Aby se každy tanečník mohl odlišit od toho druhého. Protože kreativita je základ k…

Více na profilu lektora