Centrum Tance logo
Choreo

Choreo

(RP77437, dap kurz, začátek: 4. 4. 2022, konec: 27. 6. 2022)

Eugen ve svých choreografiích rád používá různé hudební styly, od old-schoolového hip hopu do Indie a pop hudby. Každá choreografie je jiná a má v sobě mix různých stylů jako contemporary, hip hop, popping a krump. Inspiruje se takovými choreografy jako Keone Madrid, Bob Fosse, Marty Kudelka a další. Tanec pro něj je nejvyšším… (pokračování níže)

pondělí 30. 05. | 20:00
75 minut

Eugene
Eugene
2 760 Kč

1 093 Kč

Lekce kurzu na sebe navazují kvůli výuce choreografie.

Choreo O kurzu

Eugen ve svých choreografiích rád používá různé hudební styly, od old-schoolového hip hopu do Indie a pop hudby. Každá choreografie je jiná a má v sobě mix různých stylů jako contemporary, hip hop, popping a krump. Inspiruje se takovými choreografy jako Keone Madrid, Bob Fosse, Marty Kudelka a další. Tanec pro něj je nejvyšším projevem duševní a fyzické výchovy, protože se při tancování dá ukázat jakákoliv emoce. Tanečník nemusí říkat ani slovo a jen používá svoje tělo, svaly, pohyb k sebevyjádření.

Doporučte tento kurz/lekci svým kamarádům a přátelům:

Co potřebujete na lekci?

Doporučujeme sportovně taneční oblečení z dobře savého materiálu - tričko, tepláky, taneční boty s odpruženou podrážkou, tenisky, sálovou sportovní obuv apod. Během tance se zapotíte, proto doporučujeme vzít si s sebou ručník.

Eugene

Eugene

Yevgeniy (Eugene) Nam. je choreograf a tanečník Jad Dance Company, lektor Dance Academy Prague, choreograf Tvoje tvář má známý hlas. Začal s tancem v 9 letech, tancoval společenské tance, pak v 16 letech se stal začal zajímat o hip hop a streetové styly. Talent a motivace mu nechyběly, a proto není divu, že od 18 let přesedlal na LA style a věnuje…

Více na profilu lektora