Centrum Tance logo
Začíná 15. 09. 2022
Vogue

Vogue

(RP78181, dap kurz, začátek: 15. 9. 2022, konec: 15. 12. 2022)

Všeobecně je vogue taneční interpretací něčeho, čemu se v komunitě říká „shade“. Tenhle poněkud agresivní a sebevědomý styl jde ruku v ruce s módou tak jako žádný jiný. Přijď a nauč se nejen tanec, ale přiuč se i něco o samotném stylu a komunitě kolem něj. Vogue je vysoce stylizovaný styl na pomezí tance, performance a módní… (pokračování níže)

čtvrtek 15. 09. | 20:00
60 minut

Naya
Naya

3 220 Kč

Lekce kurzu na sebe navazují kvůli výuce choreografie.

Vogue O kurzu

Všeobecně je vogue taneční interpretací něčeho, čemu se v komunitě říká „shade“. Tenhle poněkud agresivní a sebevědomý styl jde ruku v ruce s módou tak jako žádný jiný.

Přijď a nauč se nejen tanec, ale přiuč se i něco o samotném stylu a komunitě kolem něj.

Vogue je vysoce stylizovaný styl na pomezí tance, performance a módní přehlídky, který se v počátcích inspiroval u póz z obálek časopisu Vogue i z prastarých egyptských hieroglyfů, postupně rozšířil dál. 

Na lekci budeme vždy začínat úplnými základy, které budeme postupně zapojovat do choreografii a taky freestylovat.

Doporučte tento kurz/lekci svým kamarádům a přátelům:

Co potřebujete na lekci?

Doporučujeme sportovně taneční oblečení z dobře savého materiálu - tričko, tepláky, taneční boty s odpruženou podrážkou, tenisky, sálovou sportovní obuv apod. Během tance se zapotíte, proto doporučujeme vzít si s sebou ručník.

Naya

Naya

S Nayou se můžete podrobně seznámit :-) v tomto videorozhovoru. Jsem tanečnicí tělem i duší. Nechybí mi dostatek motivace, nadšení a pozitivní energie. Vše ráda předávám svým studentům, stejně zapáleným tanečníkům a kolegům, kteří jsou pro mě neustálou inspirací. Rozvíjím se ve freestylu a choreografii u stylů jako Hip Hop, House, Vogue, New…