Centrum Tance logo
Začíná 24. 09. 2020
30min intenzivní strečink

30min intenzivní strečink

(UP72272, otevřená lekce, začátek: 24. 9. 2020, konec: 24. 9. 2020)

Umět se správně  a důkladně protáhnout, může být někdy věda, ale na této lekci, se to určitě naučíte. Zlepšíte svoji flexibilitu a při určitý cvicích, může postupně uvolňovat bolesti ve svalech a kloubech.  30 minutový strečink je nejen pro tanečníky a sportovce. Tato lekce není určena jen pro sportovce a tanečníky, ale… (pokračování níže)

čtvrtek 24. 09. | 18:30
30 minut

Eva Šebestová
Eva Šebestová

100 Kč

30min intenzivní strečink O kurzu

Umět se správně  a důkladně protáhnout, může být někdy věda, ale na této lekci, se to určitě naučíte. Zlepšíte svoji flexibilitu a při určitý cvicích, může postupně uvolňovat bolesti ve svalech a kloubech. 

30 minutový strečink je nejen pro tanečníky a sportovce.

Tato lekce není určena jen pro sportovce a tanečníky, ale konkrétní cviky, se vám budou hodit i do běžného života. Ti ohebnější, mohou ještě více posouvat své možnosti. Na lekci se používají i pomůcky pro správné a důkladnější provádění pohybů.

Fit and flexi

Fit and flexi je lekce plná balančního cvičení, protahování a zpevňování těla. Cílem je celkové zlepšení mobility, získat balanc a protáhnout všechny zkrácené svaly a zvýšit rozsahy do maximální možné úrovně. Důraz je kladen na posílení a protažení svalů dolních končetin a špiček s doplňkovým protažením ramen a zádových svalů. Naučíme vás, jak zvětšit svůj rozsah, celkovou flexibilitu i mobilitu kloubů. Ukážeme si základy stojek, kompenzační cvičení a stretching. Cvičení je vhodný doplněk na lekce pole dance a aerial hoop. 

Lekce probíhají pod vedením odborníků v oblasti pole dance a fitness nebo tanečních mistrů v oblasti baletu a společenských tanců. K protahování poslouží pomůcky - joga bloky, baletní tyče ... Pro zvýšení efektivity budete pracovat nejen samostatně, ale také ve dvojicích. 

Na vaší současné ohebnosti nezáleží, každý cvičí dle své fyzické kondice a zdravotního stavu. Posílíte a protáhnete celé tělo, zlepšíte fyzičku a ohebnost. Váš sen se stane skutečností.

Buďte flexibilní! Poznejte nový (fyzicky hmatatelný) rozměr tohoto často avizovaného slova. 

Co s sebou?

Doporučujeme pohodlný oděv umožňující volný pohyb - legíny a přiléhavé tričko nebo top.

Doporučte tento kurz/lekci svým kamarádům a přátelům:

Eva Šebestová

Eva Šebestová

Miluji to, co dělám, proto se stále snažím, lásku k tanci a k cvičení, lidem předávat. Klienti si mohou na mých hodinách duševně odpočinout, naučit se pracovat se svým tělem a posouvat i své možnosti. Více o mně se můžete dozvědět v tomto videorozhovoru. Dosažené vzdělání Studium na Taneční konzervatoři v Praze, kurz trenér zdravotní výchovy,…

Více na profilu lektora