Centrum Tance logo
RETRO Vánoční balíček od Šárky Martinákové Videolekce

RETRO Vánoční balíček od Šárky Martinákové

(WI72884, vánoční balíček, Vánoční balíček je přístupný do 31. 12. 2022)

Jak si pojistit, že dostaneme vánoční romantickou pusu pod jmelím? Zapálíme svíčky, provoníme byt purpurou, nalijeme svařák… a nastudujeme teorii díky Šárčině lekci „Vánoční flirt s pěknou buchtou“. Vánoční balíček obsahuje 3 předtočené videolekce, které jsou umístěny na YouTube / důvěryhodný videokanál. Po úhradě vánočního… (pokračování níže)
Online lekce
Šárka Martináková
Šárka Martináková

290 Kč

RETRO Vánoční balíček od Šárky Martinákové O kurzu

Jak si pojistit, že dostaneme vánoční romantickou pusu pod jmelím? Zapálíme svíčky, provoníme byt purpurou, nalijeme svařák… a nastudujeme teorii díky Šárčině lekci „Vánoční flirt s pěknou buchtou“.

Vánoční balíček obsahuje 3 předtočené videolekce, které jsou umístěny na YouTube / důvěryhodný videokanál. Po úhradě vánočního balíčku (bankovním převodem, měšcem, platební kartou) se ve vašem osobním profilu objeví prolink, který vás naviguje na videolekce ve vánočním balíčku. Vánoční balíček si můžete "rozbalovat" a užívat celý rok a můžete si ho pouštět klidně i několikrát za den, dokud vás bude bavit.

Jednoduchý postup, jak si rozbalit Vánoční balíček:
1. přihlásit na www.centrumtance.cz pod svým jménem a heslem
2. kliknout na panáčka u svého jména (osobní profil)
3. kliknout na tlačítko „Odkaz na online lekci“
Přejeme příjemný zážitek.

Vánoční balíček online od Šárky Martinákové

  • Voňavý orient
  • Sváteční dance relax
  • Silvestrovský flirt s pěknou buchtou

Doporučte tento kurz/lekci svým kamarádům a přátelům:

Šárka Martináková

Šárka Martináková

V Centru Tance působím již mnoho let a vyučuji orientální tanec, flirt dance. Jsem veselý člověk a čas, který strávíte na hodinách tance vám přinese spoustu radosti a smíchu. Proto neseďte doma a přijďte si užít zábavu a najít si nové přátele. Se Šárkou Martinákovou se můžete podrobně seznámit :-) v tomto videorozhovoru. Dosažené vzdělání,…

Více na profilu lektora