Centrum Tance logo
RETRO Vánoční balíček od Karoliny Štraus Idris Videolekce

RETRO Vánoční balíček od Karoliny Štraus Idris

(WI72886, videolekce (youtube), Vánoční balíček je přístupný do 31. 12. 2022)

Dům je uklizen, dárky zabalené, cukroví voní a atmosféru dotvářejí vánoční světýlka. A do tohohle vánočního ráje se bude hodit lekce jemné jógy s Karolinou, po které vám bude dobře na těle i na duši. Vánoční balíček obsahuje 3 předtočené videolekce, které jsou umístěny na YouTube / důvěryhodný videokanál. Po úhradě vánočního… (pokračování níže)
Karolina Štraus Idris
Karolina Štraus Idris

290 Kč

RETRO Vánoční balíček od Karoliny Štraus Idris O kurzu

Dům je uklizen, dárky zabalené, cukroví voní a atmosféru dotvářejí vánoční světýlka. A do tohohle vánočního ráje se bude hodit lekce jemné jógy s Karolinou, po které vám bude dobře na těle i na duši.

Vánoční balíček obsahuje 3 předtočené videolekce, které jsou umístěny na YouTube / důvěryhodný videokanál. Po úhradě vánočního balíčku (bankovním převodem, měšcem, platební kartou) se ve vašem osobním profilu objeví prolink, který vás naviguje na videolekce ve vánočním balíčku. Vánoční balíček si můžete "rozbalovat" a užívat celý rok a můžete si ho pouštět klidně i několikrát za den, dokud vás bude bavit.

Jednoduchý postup, jak si rozbalit Vánoční balíček:
1. přihlásit na www.centrumtance.cz pod svým jménem a heslem
2. kliknout na panáčka u svého jména (osobní profil)
3. kliknout na tlačítko „Odkaz na online lekci“

Vánoční balíček online od Karoliny Štraus Idris

  • Jemná jóga 
  • Orientální tanec 
  • Dance jóga

Přejeme příjemný zážitek.

Doporučte tento kurz/lekci svým kamarádům a přátelům:

Karolina Štraus Idris

Karolina Štraus Idris

Lektor s více než dvacetiletou zkušeností v oblasti orientálního tance a jógy ("Věřím, že vědomý pohyb je cesta k poznání sebe sama a následně je to cesta, která vede ven.") Zakladatelka, trenérka a choreografka taneční skupiny Matahari Group (od r. 2007); s více jak 20 cenami z mezinárodních a tuzemských tanečních soutěží a festivalů patří…

Více na profilu lektora