Centrum Tance logo
RETRO Vánoční balíček od Martiny Kočkové Videolekce

RETRO Vánoční balíček od Martiny Kočkové

(WI72887, vánoční balíček, Vánoční balíček je přístupný do 31. 12. 2022)

Co cvrnklo Martině o nos, když pro vás vymýšlela vánoční lekce? No ano, tradiční tři oříšky. Jen se z nich nevylouply plesové šaty s krajkami a perlami, ale trochu větší latino odvaz – salsa, bachata a zouk.  Vánoční balíček obsahuje 3 předtočené videolekce, které jsou umístěny na YouTube / důvěryhodný videokanál. Po úhradě… (pokračování níže)
Online lekce
Martina Kočková
Martina Kočková

290 Kč

RETRO Vánoční balíček od Martiny Kočkové O kurzu

Co cvrnklo Martině o nos, když pro vás vymýšlela vánoční lekce? No ano, tradiční tři oříšky. Jen se z nich nevylouply plesové šaty s krajkami a perlami, ale trochu větší latino odvaz – salsa, bachata a zouk. 

Vánoční balíček obsahuje 3 předtočené videolekce, které jsou umístěny na YouTube / důvěryhodný videokanál. Po úhradě vánočního balíčku (bankovním převodem, měšcem, platební kartou) se ve vašem osobním profilu objeví prolink, který vás naviguje na videolekce ve vánočním balíčku. Vánoční balíček si můžete "rozbalovat" a užívat celý rok a můžete si ho pouštět klidně i několikrát za den, dokud vás bude bavit.

Jednoduchý postup, jak si rozbalit Vánoční balíček:
1. přihlásit na www.centrumtance.cz pod svým jménem a heslem
2. kliknout na panáčka u svého jména (osobní profil)
3. kliknout na tlačítko „Odkaz na online lekci“

Vánoční balíček online od Martiny Kočkové

  • Pikantní salsa
  • Oříšková bachata 
  • Rohlíčkový zouk

Přejeme příjemný zážitek.

Doporučte tento kurz/lekci svým kamarádům a přátelům:

Martina Kočková

Martina Kočková

Motto: Hranice jsou jenom v mysli, jinak žádné neexistují. Líbí se Vám karibské rytmy? Chcete si zatančit kubánskou salsu, chachu, dominikánskou bachatu, merengue nebo brazilský zouk? Tančíte už tyto tance v páru, ale přejete si zdokonalit styling a získat tak více jistoty? Na mých lekcích se naučíte vnímat rytmus v souladu s pohybem těla,…

Více na profilu lektora