Centrum Tance logo
RETRO Vánoční balíček od Mileny Vyparinové Videolekce

RETRO Vánoční balíček od Mileny Vyparinové

(WI72888, videolekce (youtube), Vánoční balíček je přístupný do 31. 12. 2022)

Recept na nejlepší vánoční cukroví: smíchejte všechno, co tam patří, těsto dejte na pár hodin uležet do ledničky a mezitím si zatančete tři sladké vánoční lekce s Milčou Vyparinovou. Vánoční balíček obsahuje 3 předtočené videolekce, které jsou umístěny na YouTube / důvěryhodný videokanál. Po úhradě vánočního balíčku (bankovním… (pokračování níže)
Milena Vyparinová
Milena Vyparinová

290 Kč

RETRO Vánoční balíček od Mileny Vyparinové O kurzu

Recept na nejlepší vánoční cukroví: smíchejte všechno, co tam patří, těsto dejte na pár hodin uležet do ledničky a mezitím si zatančete tři sladké vánoční lekce s Milčou Vyparinovou.

Vánoční balíček obsahuje 3 předtočené videolekce, které jsou umístěny na YouTube / důvěryhodný videokanál. Po úhradě vánočního balíčku (bankovním převodem, měšcem, platební kartou) se ve vašem osobním profilu objeví prolink, který vás naviguje na videolekce ve vánočním balíčku. Vánoční balíček si můžete "rozbalovat" a užívat celý rok a můžete si ho pouštět klidně i několikrát za den, dokud vás bude bavit.

Jednoduchý postup, jak si rozbalit Vánoční balíček:
1. přihlásit na www.centrumtance.cz pod svým jménem a heslem
2. kliknout na panáčka u svého jména (osobní profil)
3. kliknout na tlačítko „Odkaz na online lekci“

Vánoční balíček online od Mileny Vyparinové

  • Perníčková kombinace
  • Linecký závoj
  • Hvězdné drum sólo

Přejeme příjemný zážitek.

Doporučte tento kurz/lekci svým kamarádům a přátelům:

Milena Vyparinová

Milena Vyparinová

Jak jsem se dostala k orientálnímu tanci? Od dětství jsem postupně vystřídala různé styly tanců: moderní, výrazový, balet, gymnastiku, aerobic a nejdéle (10 let) společenský tance. Jednou jsme se s kamarádkou rozhodly vyzkoušet orientální tanec. Postupně se mi dostal pod kůži a zůstala jsem u něj až doteď. Proč jsem si zvolila zrovna orientální…

Více na profilu lektora