Centrum Tance logo
RETRO Vánoční balíček od Veroniky Cieslarové Videolekce

RETRO Vánoční balíček od Veroniky Cieslarové

(WI72891, videolekce (youtube), Vánoční balíček je přístupný do 31. 12. 2022)

Vánoční PDB může znamenat buď pohádky Popelka, Dařbuján a Pandrhola a Byl jednou jeden král, nebo tři pohádkové lekce PortDeBras s Verčou. A víte co? Zvládnete určitě obojí. Vánoční balíček obsahuje 3 předtočené videolekce, které jsou umístěny na YouTube / důvěryhodný videokanál. Po úhradě vánočního balíčku (bankovním převodem,… (pokračování níže)
Veronika Cieslarová
Veronika Cieslarová

290 Kč

RETRO Vánoční balíček od Veroniky Cieslarové O kurzu

Vánoční PDB může znamenat buď pohádky Popelka, Dařbuján a Pandrhola a Byl jednou jeden král, nebo tři pohádkové lekce PortDeBras s Verčou. A víte co? Zvládnete určitě obojí.

Vánoční balíček obsahuje 3 předtočené videolekce, které jsou umístěny na YouTube / důvěryhodný videokanál. Po úhradě vánočního balíčku (bankovním převodem, měšcem, platební kartou) se ve vašem osobním profilu objeví prolink, který vás naviguje na videolekce ve vánočním balíčku. Vánoční balíček si můžete "rozbalovat" a užívat celý rok a můžete si ho pouštět klidně i několikrát za den, dokud vás bude bavit.

Jednoduchý postup, jak si rozbalit Vánoční balíček:
1. přihlásit na www.centrumtance.cz pod svým jménem a heslem
2. kliknout na panáčka u svého jména (osobní profil)
3. kliknout na tlačítko „Odkaz na online lekci“

Vánoční balíček online od Veroniky Cieslarové

  • PortDeBras 3x jinak ve vánoční pohádce:
    Vánoční flow
    Rovnováha pro tělo i mysl
    Ladný krok do nového roku

Věnujte (si) tři půlhodinky jemného plynulého pohybu, za který vám nejen vaše záda poděkují. Port De Bras je terapie pohybem, kterou musíš zažít a prožít. Je to funkční a dynamický strečink, kde jednotlivé pohyby na sebe navazují (flow) a mysl se ponoří do pohybu tak jako by nic jiného neexistovalo.

A tebe čekají takové lekce hned tři, ale tady to nekončí. Naučíš se kratičké sekvence, kterými se znova narovnáš a dodáš tělu ladnost pokaždé, když to budeš potřebovat (třeba každý den ) v novém roce.

Toto všechno jsem zabalila do úhledného balíčku a posílám pro radost každému, kdo hledá zdravý pohyb inspirovaný tancem 


Přejeme příjemný zážitek.

Doporučte tento kurz/lekci svým kamarádům a přátelům:

Veronika Cieslarová

Veronika Cieslarová

maminka půlročního dítka aktivní člověk, který se neumí nudit sportovní nadšenec, který chvíli neposedí lektor, kterému PILATES a TANEC změnil vše...stal se největším koníčkem..prací...změnil přístup ke svému tělu...lektorsky posunul do jiných rovin...stal se nutností, závislostí a láskou CERTIFIKÁTY A VZDĚLÁNÍ PORTDEBRAS instruktor …

Více na profilu lektora