Centrum Tance logo
Začíná 31. 12. 2021
Vánoční balíček od Viléma Matyáše Videolekce

Vánoční balíček od Viléma Matyáše

(WI72893, vánoční balíček, Vánoční balíček je přístupný do 31. 12. 2021)

Sáhněte si na srdce a přiznejte se, že jste s Vildou chtěli trávit alespoň jedny vánoční svátky. A hle přání se stává skutečností! Letošní Štědrý i Nový rok můžete trávit s tímto báječným chlapíkem při zumbě, PortDeBras a pořádném funkčním tréninku. Jak sám říká: "Pěkná práce." Vánoční balíček obsahuje 3 předtočené videolekce,… (pokračování níže)

pátek 31. 12. | 14:00
90 minut

Online lekce
Vilém Matyáš
Vilém Matyáš

290 Kč

Vánoční balíček od Viléma Matyáše O kurzu

Sáhněte si na srdce a přiznejte se, že jste s Vildou chtěli trávit alespoň jedny vánoční svátky. A hle přání se stává skutečností! Letošní Štědrý i Nový rok můžete trávit s tímto báječným chlapíkem při zumbě, PortDeBras a pořádném funkčním tréninku. Jak sám říká: "Pěkná práce."

Vánoční balíček obsahuje 3 předtočené videolekce, které jsou umístěny na YouTube / důvěryhodný videokanál. Po úhradě vánočního balíčku (bankovním převodem, měšcem, platební kartou) se ve vašem osobním profilu objeví prolink, který vás naviguje na videolekce ve vánočním balíčku. Vánoční balíček si můžete "rozbalovat" a užívat od 20. 12. 2020 a můžete si ho pouštět klidně i několikrát za den, dokud vás bude bavit.

Jednoduchý postup, jak si rozbalit Vánoční balíček:
1. přihlásit na www.centrumtance.cz pod svým jménem a heslem
2. kliknout na panáčka u svého jména (osobní profil)
3. kliknout na tlačítko „Odkaz na online lekci“

Vánoční balíček online od Viléma Matyáše

  • Kouzelné PortDeBras 
  • Funkční trénink na posílení imunity
  • Novoroční zumba party

Přejeme příjemný zážitek.

Taneční mix

Doporučte tento kurz/lekci svým kamarádům a přátelům:

Co potřebujete na lekci?
Vilém Matyáš

Vilém Matyáš

Motto: „Život není o hledání sebe sama, ale o vytváření sebe sama.“ — George Bernard Shaw  Specializace Lektor tance, Osobní a kondiční trenér - víceInstruktor fitness, kondiční a redukční trénink, tvarování postavy, sportovní kondiční přípravaKompenzační a rekondiční trénink (cvičení po úrazech), zdravotní cvičení, náprava pohybových stereotypů…

Více na profilu lektora