Centrum Tance logo
RETRO Vánoční balíček od Gábiny Posavádové Videolekce

RETRO Vánoční balíček od Gábiny Posavádové

(WI72896, vánoční balíček, Vánoční balíček je přístupný do 31. 12. 2022)

Co si třeba o Vánocích pustit i něco jiného než pohádky a koledy? Když se vydržíte postit i tímto způsobem, určitě také uvidíte zlaté prasátko. Dokonce zjistíte, jestli si s vámi nezatančí třeba  reggaeton. Vánoční balíček obsahuje 3 předtočené videolekce, které jsou umístěny na YouTube / důvěryhodný videokanál. Po úhradě… (pokračování níže)
Online lekce
Gabriela Posavádová
Gabriela Posavádová

290 Kč

RETRO Vánoční balíček od Gábiny Posavádové O kurzu

Co si třeba o Vánocích pustit i něco jiného než pohádky a koledy? Když se vydržíte postit i tímto způsobem, určitě také uvidíte zlaté prasátko. Dokonce zjistíte, jestli si s vámi nezatančí třeba  reggaeton.

Vánoční balíček obsahuje 3 předtočené videolekce, které jsou umístěny na YouTube / důvěryhodný videokanál. Po úhradě vánočního balíčku (bankovním převodem, měšcem, platební kartou) se ve vašem osobním profilu objeví prolink, který vás naviguje na videolekce ve vánočním balíčku. Vánoční balíček si můžete "rozbalovat" a užívat celý rok a můžete si ho pouštět klidně i několikrát za den, dokud vás bude bavit.

Jednoduchý postup, jak si rozbalit Vánoční balíček:
1. přihlásit na www.centrumtance.cz pod svým jménem a heslem
2. kliknout na panáčka u svého jména (osobní profil)
3. kliknout na tlačítko „Odkaz na online lekci“

Vánoční balíček online od Gábiny Posavádové

  • Vánoční zumba fitness party
  • Novoroční reggaeton
  • Old school Xmas surprise

Přejeme příjemný zážitek.

Doporučte tento kurz/lekci svým kamarádům a přátelům:

Gabriela Posavádová

Gabriela Posavádová

Moje taneční cesta začala v 6 letech a od té doby stále trvá. Prošla jsem klasickými tanečními kroužky. Na střední škole přišla první taneční skupina. Následovaly nádherná léta soutěží, různých vystoupení, tv-show, cesta do NY, založení další taneční skupiny spolu s kolegyněmi atd. Po těchto krásných letech pak mi přišla do cesty Zumba, které se…

Více na profilu lektora