Centrum Tance logo
RETRO Vánoční balíček od Nory Sotové Videolekce

RETRO Vánoční balíček od Nory Sotové

(WI72897, vánoční balíček, Vánoční balíček je přístupný do 31. 12. 2022)

Sundejte si zástěry, oblečte si něco pěkného a můžeme se začít vlnit při romantické bachatě nebo smyslné salse a jako rozinku v roztančené vánočce smslneme malý Novoroční flirt. Vánoční balíček obsahuje 3 předtočené videolekce, které jsou umístěny na YouTube / důvěryhodný videokanál. Po úhradě vánočního balíčku (bankovním… (pokračování níže)
Online lekce
Nora Sotová
Nora Sotová

290 Kč

RETRO Vánoční balíček od Nory Sotové O kurzu

Sundejte si zástěry, oblečte si něco pěkného a můžeme se začít vlnit při romantické bachatě nebo smyslné salse a jako rozinku v roztančené vánočce smslneme malý Novoroční flirt.

Vánoční balíček obsahuje 3 předtočené videolekce, které jsou umístěny na YouTube / důvěryhodný videokanál. Po úhradě vánočního balíčku (bankovním převodem, měšcem, platební kartou) se ve vašem osobním profilu objeví prolink, který vás naviguje na videolekce ve vánočním balíčku. Vánoční balíček si můžete "rozbalovat" a užívat celý rok a můžete si ho pouštět klidně i několikrát za den, dokud vás bude bavit.

Jednoduchý postup, jak si rozbalit Vánoční balíček:
1. přihlásit na www.centrumtance.cz pod svým jménem a heslem
2. kliknout na panáčka u svého jména (osobní profil)
3. kliknout na tlačítko „Odkaz na online lekci“

Vánoční balíček online od Nory Sotové

  • Bachata Xmas ladies
  • Happy new flirt
  • Ho, ho, hot salsa

Přejeme příjemný zážitek.

Doporučte tento kurz/lekci svým kamarádům a přátelům:

Nora Sotová

Nora Sotová

Většinu svého tanečního života jsem věnovala studiu moderního tance na konzervatoři, i když jsem si neustále nacházela cestu k latino stylům. Contemporary dance je tedy mou součástí od dětského věku. Baví mě vymýšlet nové věci, prolínat styly mezi sebou, a o tom moderna je.  V Centru Tance vedu především lekce lady sexy dance a karibských tanců…

Více na profilu lektora