Centrum Tance logo
RETRO Vánoční balíček od Lucie Mattabu Videolekce

RETRO Vánoční balíček od Lucie Mattabu

(WI72904, vánoční balíček, Vánoční balíček je přístupný do 31. 12. 2022)

Představte si nádherný sváteční den a vy se ještě v posteli se protáhnete s s-faktorem, při polední pauze si dáte dráždivou flirt choreografii na židli a večer zakončíte ... to už vám prozradí Ježíšek. Vánoční balíček obsahuje 3 předtočené videolekce, které jsou umístěny na YouTube / důvěryhodný videokanál. Po úhradě vánočního… (pokračování níže)
Online lekce
Lucie Mattabu
Lucie Mattabu

290 Kč

RETRO Vánoční balíček od Lucie Mattabu O kurzu

Představte si nádherný sváteční den a vy se ještě v posteli se protáhnete s s-faktorem, při polední pauze si dáte dráždivou flirt choreografii na židli a večer zakončíte ... to už vám prozradí Ježíšek.

Vánoční balíček obsahuje 3 předtočené videolekce, které jsou umístěny na YouTube / důvěryhodný videokanál. Po úhradě vánočního balíčku (bankovním převodem, měšcem, platební kartou) se ve vašem osobním profilu objeví prolink, který vás naviguje na videolekce ve vánočním balíčku. Vánoční balíček si můžete "rozbalovat" a užívat celý rok a můžete si ho pouštět klidně i několikrát za den, dokud vás bude bavit.

Jednoduchý postup, jak si rozbalit Vánoční balíček:
1. přihlásit na www.centrumtance.cz pod svým jménem a heslem
2. kliknout na panáčka u svého jména (osobní profil)
3. kliknout na tlačítko „Odkaz na online lekci“

Vánoční balíček online od Lucie Mattabu

  • Flirt dance ráno, v poledne a večer

Přejeme příjemný zážitek.

Doporučte tento kurz/lekci svým kamarádům a přátelům:

Lucie Mattabu

Lucie Mattabu

Tanec je moje cesta k uvolnění, odpočinku a radosti. Čerpám z něho energii ve všední dny i v čase, kdy mám pocit, že už opravdu nemůžu. Tanec funguje jako dobíječka na chuť do života a věřím, že to na mých hodinách pocítí i ostatní tanečnice. Začínala jsem orientem, ale když jsem přičichla k flirt dance,  věděla jsem, že to je „TO“ pravé. Flirt…

Více na profilu lektora